Eestseisuse töövorm on koosolek, mis toimub üldjuhul volikogu korralisele istungile eelneva nädala kolmapäeval kell 00:00, kui volikogu esimees ei määra teisiti.
Eestseisuse koosoleku kutsub kokku ja seda juhatab volikogu esimees. Volikogu esimehe otsusel võib koosoleku läbi viia ka elektrooniliselt. Eestseisuse koosolek on volikogu liikmetele avalik, teised isikud võtavad koosolekust osa vaid volikogu esimehe nõusolekul.
Koosolek protokollitakse. Protokollid on kättesaadavad ka Linnavolikogu kantseleis.
Последнее обновление 27.05.2026