Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet

Narva Linnavalitsuse Arhitektuuri- ja Linnaplaneerimise Amet (reg.kood  75029820)
Peetri plats 5, tel 3599050,  narvaplan[ät]narva.ee
Põhimäärus

Tööaeg: E 8.00-18.00, T-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00. Lõuna: 12.00-13.00.

Direktor
Kaie Enno

3599050, 5051 107
kaie.enno@narva.ee
Peetri pl 5-305 
Arhivaar
Jana Suurväli
3599055
jana.suurvali@narva.ee
Peetri pl 5-301 
Sekretär
Kristina Stepanova
3599050, 5850 1098
narvaplan@narva.ee
Peetri pl 5-304  
 

 

Arhitektuuri ja planeerimise osakond (Peetri plats 5)

Peaarhitekt
(direktori asetäitja)
Peeter Tambu

3599058, 5785 0810
peeter.tambu@narva.ee

Peetri pl 5-305

Arhitekt
Irina Tšertkova

3599059, 5847 0205
irina.tsertkova@narva.ee

Peetri pl 5-301a  
Arhitekt
Valeria Hohlova
3599057, 5837 3580
valeria.hohlova@narva.ee
Peetri pl 5-301  

Arhitekt
Aleksandr Pedari

3599254, 5847 0224
aleksandr.pedari@narva.ee
Peetri pl 5-301  
Planeeringute spetsialist
Aina Antson-Manjukevitš
3599062, 5837 3585
Peetri pl 5-301  
Muinsuskaitse vaneminspektor
Madis Tuuder
3599052, 5301 0518
madis.tuuder@narva.ee
Peetri pl 3-9  
Linnakunstnik
Deniss Polubojarov
3599112, 5628 3338
Peetri pl 5-301  
KMH vanemspetsialist
Jelena Molodtsova
3599173, 5847 0110
Peetri pl 3-6  

 

Geodeesia ja maakorralduse osakond (Peetri plats 3)

Osakonna juhataja
Sergei Tõsjatov
3599172, 501 9916
Peetri pl 3-6  
Maakorralduse vanemspetsialist
Olga Rogozina
3599174
olga.rogozina@narva.ee
Peetri pl 3-6  
Maakorralduse spetsialist
Virve Torpan
3599170, 5847 0230
Peetri pl 3-6  
Geodeesia ja kaartide vanemspetsialist
Воris Кudimоv
3599053, 5357 8001
Peetri pl 3-9  

 

Järelvalve osakond (Peetri plats 5)

Osakonna juhataja
Ellen Uusküla
3599070, 529 0156
Peetri pl 5-302  
Vanemspetsialist
Žanna Petrova
3599073, 518 5325
Peetri pl 3-8  
Spetsialist
Marina Pent
3599252, 5835 5406
Peetri pl 5-302  
Spetsialist
Ljudmila Spiridonova
3599071, 5884 8270
Peetri pl 5-302  
Spetsialist
Jegor Tšumakov
3599177, 5853 8127
Peetri pl 5-302  


 

 


Ameti põhiülesanded on Narva linna haldusterritooriumi katmine planeeringutega, linnaehituslike ja arhitektuursete põhimõtete väljatöötamine ning nende järgimise tagamine, ehitustegevuse riiklik järelevalve, maareformi läbiviimine ja maakorralduslike toimingute teostamine, ameti arhiivi haldamine, korrastamine ja säilikute moodustamine.