Narva linn


Narva linna Sotsiaalabiamet

Linda tänav 4, 20309 Narva
III-IV korrus
Tel. 3569600, Faks 3569602
sotsiaalabiamet@narva.ee

- Põhimäärus

Direktori kt Tatjana Patsanovskaja
Tel. 3569601
tatjana.patsanovskaja@narva.ee

Sekretär
Viive Valliste
Tel. 3569600
viive.valliste@narva.ee

Peaspetsialist
Aleksei Ivanov

Tel. 3569610
aleksei.ivanov@narva.ee

Linnaarst Andrei Antonov
III korrus, kab 315
*Vastuvõtt: E 14:00-16:30
Tel. 3569445
linnaarst@narva.ee
Vanemspetsialist Ljubov Birjuljova
Tel. 3569446
ljubov.birjuljova@narva.ee
- Diplomitöö "Narva linna terviseprofiil" Autor Julia Bogdanova

Raamatupidamine

Pearaamatupidaja
Taibja Lagunova
Tel. 3569604
taibja.lagunova@narva.ee

Pearaamatupidaja asetäitja
Linda Saan

(töösuhe peatatud)

Pearaamatupidaja asetäitja
Jekaterina Zorina

Tel. 3569603
jekaterina.zorina@narva.ee

Vanemraamatupidaja
Jelena Muravjova
Tel. 3569605
jelena.muravjova@narva.ee

Raamatupidaja Veera Grigorjeva
Tel. 3569603
veera.grigorjeva@narva.ee

Raamatupidaja Niila Karpovitš
Tel. 3569605
niila.karpovits@narva.ee

Raamatupidaja
Jelena Tolmatšova
Tel. 3569605
jelena.tolmatsova@narva.ee

Raamatupidaja Galina Kuzmina
Tel. 3569607
galina.kuzmina@narva.ee

Raamatupidaja Raissa Titova
Tel. 3569607
raissa.titova@narva.ee

Kassapidaja Larissa Frants
Tel. 3569608
larissa.frants@narva.ee

Lastekaitse osakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-16.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
IV korrus, kab. 412-416, III korrus, kab. 303

Peaspetsialist (osakonnajuhataja)
Julia Forstiman
Tel. 3569437
julia.forstiman@narva.ee

Vanemspetsialist
Jekaterina Tihhomirova

Tel. 3569443
jekaterina.tihhomirova@narva.ee

Spetsialist Margarita Ivahnova
Tel. 3569433
margarita.ivahnova@narva.ee

Spetsialist Jelena Kolesnikova
Tel. 3569438
jelena.kolesnikova@narva.ee

Spetsialist Olga Savvatjeva
(teenistussuhe peatatud)
olga.savvatjeva@narva.ee

Spetsialist Natalia Zueva
Tel. 3569448
natalia.zueva@narva.ee

Spetsialist Lada Koval
Tel. 3569614
lada.koval@narva.ee
Spetsialist Olga Peenema
Tel. 3569447
olga.peenema@narva.ee
Spetsialist Evgeniya Karvojeva
Tel. 3569444
evgeniya.karvojeva@narva.ee
Psühholoog Andrei Malevski
Tel. 3569433

Hoolekandeosakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-17.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
III korrus, kab. 307
Tel. 3569412

Peaspetsialist (osakonna juhataja)
Tatjana Zelenjajeva

Tel. 3569411
tatjana.zelenjajeva@narva.ee
Vanemspetsialist Jelena Ševtsova
Tel. 3569431
jelena.shevtsova@narva.ee
Spetsialist Jekaterina Aleksejeva
(teenistussuhe peatatud)
jekaterina.aleksejeva@narva.ee
Spetsialist Marina Kalašnikova
Tel. 3569431
marina.kalasnikova@narva.ee
Spetsialist Inna Muru
Tel. 3569713
inna.muru@narva.ee
Spetsialist Marina Žiltsova
Tel. 3569423
marina.ziltsova@narva.ee
Spetsialist Jelena Valliste
Tel. 3569713
jelena.valliste@narva.ee
Spetsialist Ksenia Muru
Tel. 3569423
ksenia.muru@narva.ee

Sotsiaaltöö osakond

Esmane vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-17.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
IV korrus, kab. 409-411

Peaspetsialist (osakonna juhataja)
Jevgenia Vanhonen

Tel. 3569613
jevgenia.vanhonen@narva.ee
Vanemspetsialist Jelena Ivanova
(teenistussuhe peatatud)
jelena.ivanova@narva.ee
Vanemspetsialist Artur Stolfat
Tel. 3569613
artur.stolfat@narva.ee
Spetsialist Jelena Tšistjakova
Tel. 3569613
jelena.tsistjakova@narva.ee
Spetsialist Svetlana Timofejeva
Tel. 3569739
svetlana.timofejeva@narva.ee
Spetsialist Jekaterina Kalinitševa
Tel. 3569439
jekaterina.kalinitseva@narva.ee
Spetsialist Tatjana Vovdenko
Tel. 3569439
tatjana.vovdenko@narva.ee
Spetsialist Irina Fedina
Tel. 3569439
irina.fedina@narva.ee
Spetsialist Iraida Koltakova
Tel. 3569739
iraida.koltakova@narva.ee
Lisatud 17.06.2008, 16:58
Muudetud 11.12.2017, 13:51

eelmine järgmine