Narva linn


Narva linna Sotsiaalabiamet

Narva linna ametiasutuste vastuvõtuajad alates 16.03.2020

Sotsiaalabiameti ööpäevaringsed infotelefonid

Narva Linna Sotsiaalabiamet teatab, et alates 13.01.2020 alustas klientide vastuvõttu järgmistel aadressidel:
Linda tn 4, 4. korrus (lastekaitse osakond, raamatupidamine, tervise- ja sotsiaalosakond (toimetulekutoetus).
Malmi tn 5a, 1. korrus (infolaud, tervise- ja sotsiaalosakond (täisealiste isikute sotsiaalhoolekanne), administratsioon (3. korrus).

Tel. 3569600
sotsiaalabiamet@narva.ee

Seoses koroonaviiruse levikuohuga Eesti Vabariigis teatame Teile, et Narva linna Sotsiaalabiameti vastuvõtt alates 16.03.2020 toimub järgmiselt:
- esmaspäeviti: 09.00-12.00
- kolmapäeviti: 13.00–16.00
Vastuvõtu kabineti telefon: 3569412.
Samuti saab kasutada spetsialistide kontaktandmed,mis asuvad Narva linna kodulehel
www.narva.ee ja Narva Linna Sotsiaalabiameti kodulehel www.narvaabi.ee või e-posti kaudu.
Võimalusel palume esitada taotlused ning avaldused teenuste- ja abi saamiseks Narva linna Sotsiaalabiameti e-posti aadressile
sotsiaalabiamet@narva.ee digitaalselt allkirjastuna.

- Põhimäärus

Direktor Jelena Vassiljeva
Tel. 3569601
jelena.vassiljeva@narva.ee
Sekretär Nadežda Dorofeeva
Tel. 3569600
sotsiaalabiamet@narva.ee
Peaspetsialist Aleksei Ivanov
Tel. 3569610
aleksei.ivanov@narva.ee
Vanemspetsialist Olga Peenema
Tel. 3569447
olga.peenema@narva.ee
Spetsialist Irina Jüris
Tel. 3569413
irina.juris@narva.ee

Raamatupidamine

Pearaamatupidaja
Taibja Lagunova
Tel. 3569604
taibja.lagunova@narva.ee
Pearaamatupidaja asetäitja
Linda Saan

Tel. 3569603
linda.saan@narva.ee
Vanemraamatupidaja
Jelena Muravjova
Tel. 3569605
jelena.muravjova@narva.ee
Raamatupidaja Veera Grigorjeva
Tel. 3569603
veera.grigorjeva@narva.ee
Raamatupidaja Niila Karpovitš
Tel. 3569605
niila.karpovits@narva.ee
Raamatupidaja
Jelena Tolmatšova
Tel. 3569605
jelena.tolmatsova@narva.ee
Raamatupidaja Galina Kuzmina
Tel. 3569607
galina.kuzmina@narva.ee
Raamatupidaja Raissa Titova
Tel. 3569607
raissa.titova@narva.ee
Raamatupidaja Larissa Frants
Tel. 3569608
larissa.frants@narva.ee

Lastekaitse osakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-16.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
IV korrus, kab. 412-416

Peaspetsialist (osakonnajuhataja)
Jekaterina Tihhomirova
Tel. 3569437
jekaterina.tihhomirova@narva.ee
Spetsialist
Margarita Ivahnova
Tel. 3569433
margarita.ivahnova@narva.ee
Spetsialist Jelena Ševtsova
Tel. 3569609
jelena.shevtsova@narva.ee
Spetsialist Olga Savvatjeva
Tel. 3569448
olga.savvatjeva@narva.ee
Spetsialist Svetlana Karzina
Tel. 3569444
svetlana.karzina@narva.ee
Spetsialist Jelena Kolesnikova
Tel. 3569438
jelena.kolesnikova@narva.ee
Spetsialist Lada Koval
Tel. 3569614
lada.koval@narva.ee
Spetsialist Jana Pahhomova
Tel. 3569443
jana.pahhomova@narva.ee
Spetsialist Jevgenia Korsak
Tel. 3569411
jevgenia.korsak@narva.ee
Spetsialist Natalia Zueva
(teenistussuhe peatatud)
Spetsialist Evgeniya Karvojeva
(teenistussuhe peatatud)
Abispetsialist Jelena Kittel
jelena.kittel@narva.ee
Abispetsialist Tatiana Korchagina
tatiana.korchagina@narva.ee
Psühholoog Andrei Malevski
Tel. 3569433

Tervise- ja sotsiaalosakond

Vastuvõtt:
E 9.00-12.00, 13.00-17.00
K 9.00-12.00, 13.00-16.00
IV korrus kab. 410-411

Linnaarst Andrei Antonov
*Vastuvõtt: E 14:00-16:30
Tel. 3569445
linnaarst@narva.ee
Vanemspetsialist Alla Ojavere
Tel. 3569613
alla.ojavere@narva.ee
Spetsialist Jelena Tšistjakova
Tel. 3569613
jelena.tsistjakova@narva.ee
Spetsialist Tatjana Vovdenko
Tel. 3569439
tatjana.vovdenko@narva.ee
Spetsialist Jekaterina Kalinitševa
Tel. 3569439
jekaterina.kalinitseva@narva.ee
Spetsialist Irina Fedina
Tel. 3569439
irina.fedina@narva.ee
Spetsialist Svetlana Timofejeva
Tel. 3569739
svetlana.timofejeva@narva.ee
Spetsialist Ljubov Birjuljova
Tel. 3569446
ljubov.birjuljova@narva.ee
Spetsialist Jelena Valliste
Tel. 3569713
jelena.valliste@narva.ee
Spetsialist Inna Muru
Tel. 3569407
inna.muru@narva.ee
Spetsialist Marina Žiltsova
Tel. 3569423
marina.ziltsova@narva.ee
Spetsialist Ksenia Muru
Tel. 3569406
ksenia.muru@narva.ee
Spetsialist Maria Krutõhh
Tel. 3569431
maria.krutohh@narva.ee
Spetsialist Jelena Medvedeva
Tel. 3569612
jelena.medvedeva@narva.ee
Spetsialist Jekaterina Aleksejeva
(teenistussuhe peatatud)
Abispetsialist Vera Tikunova
Tel. 3569410
vera.tikunova@narva.ee
Abispetsialist Natalia Titova
Tel. 3569409
natalia.titova@narva.ee
Abispetsialist Liudmila Zueva
Tel. 3569408
liudmila.zueva@narva.ee
Lisatud 17.06.2008, 16:58
Muudetud 31.03.2020, 15:05

eelmine järgmine