« Tagasi

Linnamajandusamet annab teada

Teatame, et vastavalt hankelepingule toimub tänavate ja haljasalade puhastamine graniitkillustikust, liivast ja muust prahist ajavahemikus 1.04.-15.05.2024.
Kuna lumi on enamikes kohtades juba ära sulanud, algasid kevadised hooajatööd tänavu enne lepingus märgitud tähtaega. Lepingu tingimuste kohaselt ei saa koristustähtaegu ühepoolselt nihutada ilma lepingusummat muutmata, siiski on võimalik saavutada teatud kahepoolseid kokkuleppeid, mille suunas tööd tehakse. Tänu sellele on osa kinnistuid koristatud juba enne lepingus sätestatud tähtaega.

Narva linna põhitänavad ja kvartalisisesed teed:
• Suurem osa 3. ja 4. seisunditasemega kõnniteedest on 15. märtsi seisuga puistematerjalidest puhastatud, kuid märgpuhastus algab alles stabiilse plusstemperatuuriga. Puhastustööd toimuvad iga päev hooldusettevõtete koostatud marsruutidel.
• Alates 18.-20.03.2024 algab ka sõiduteede puhastamine.
• Lõppeva talve tugevate külmade ja kuni 20 cm paksuse jääkihi tõttu ei ole jää veel täielikult ära sulanud, mistõttu kevadkoristus ei toimu kõikjal. Tuletame meelde, et hooldusettevõtetel on kevadkoristuse lõpetamiseks aega kuni 30.04.
• Hoiatame võimaliku tolmu eest talvise koristamise ajal kasutatud suure puistematerjali koguse tõttu. Koristamine toimub peamiselt õhtul ja öösel ning sellega võib kaasneda müra.

Narva linna haljasalade hooldustööd:
• Kevadine lehtede koristamine haljasaladelt algab vahetult alates 1. aprillist, kui ilmastikutingimused seda võimaldavad, ja kestab kuni 15. maini. Tuletame siiski meelde, et halbade ilmaolude korral võib koristusaeg pikeneda.
• Vastavalt haljasalade hoolduslepingu tehnilisele kirjeldusele toimub koristamine järgmiselt:
Kuni 25. aprillini toimub 1. hooldusklassi haljasalade koristus: Puškini skväär, Raekoja plats, Pimeaed (osaliselt), Joaorg (osaliselt), Paju park, Tuleviku tn 10a.
Kuni 30. aprillini toimub 2. hooldusklassi haljasalade koristus: Rüütli tn, Vabaduse tn, Raja tn, Malmi tn jne.
Kuni 15. maini toimub 3. hooldusklassi haljasalade koristus: Võidu pr, Kreenholmi tn, Kerese tn, Linda park, Tallinna mnt, Juuli tn, Uusküla tn jne.
4. hooldusklassi haljasalade koristust ei teostata: Leekovasoo tee, Lõuna-Kudruküla tee, Põhja-Kudruküla tee, Vihma, Päikese, Paemurru tn jne.
• Lõppeva talve tugevate külmade ja kuni 20 cm paksuse jääkihi tõttu ei ole jää veel täielikult ära sulanud, mistõttu kevadkoristus ei toimu kõikjal. Tuletame meelde, et hooldusettevõtetel on kevadkoristuse lõpetamiseks aega kuni 15.05.
• Hoiatame võimaliku tolmu eest talvise koristamise ajal kasutatud suure puistematerjali koguse tõttu. Koristamine toimub peamiselt õhtul ja öösel ning sellega võib kaasneda müra.


Teavet probleemsetest kinnistutest saab edastada e-posti aadressile linnamajandus@narva.ee, Narva linna kodulehe menüüpunkti "Räägi kaasa" (Anna tagasisidet | Teata probleemist) või mobiilirakenduse Anna Teada kaudu.

Loodame mõistvat suhtumist.

Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet
linnamajandus@narva.ee