Narva Linnavolikogu
Peetri plats 1 Narva 20308 Eesti
Tel 3599031
narvavk@narva.ee

Ees- ja perekonnanimi Vastuvõtt Fraktsioon
     
1. Esimees
Vladimir Žavoronkov

07.06.2022, kell 9.00 - 12.00,

registreerimine tel. 35 99031

Eelneval kokkuleppel,

Tel. 55656722

Narva Tulevik
2. Aseesimees
Natalia Umarova

17.05.2022, kell 9.00 - 12.00,

registreerimine tel. 35 99031

 Eelneval kokkuleppel, tel. 53495001

 
3. Igor Andrejev Eelneval kokkuleppel, tel. 5292114 Narva Tulevik - fraktsiooni esimees
4. Andrei Fischer Eelneval kokkuleppel, tel. 5290299 Narva Tulevik
5. Jekaterina Golubtsova Eelneval kokkuleppel, tel. 53437477    Narva Tulevik
6. Sergei Gorlatš Eelneval kokkuleppel, tel. 5211733 Narva heaks - aseesimees
7. Andrei Ivankiv Eelneval kokkuleppel, e-post:
ivandrei@mail.ee
Narva heaks
8. Andrei Jakovlev Eelneval kokkuleppel, tel. 55506881 Narva Tulevik
9. Irina Janovitš Eelneval kokkuleppel, e-post:
irina.janovits@gmail.com
Narva heaks
10. Aleksandr Jefimov Eelneval kokkuleppel, tel. 56459212,
e-post: ajefimov555@gmail.com
Kesk - fraktsiooni aseesimees
11. Aleksei Jevgrafov Eelneval kokkuleppel, tel. 53430880 Narva heaks - fraktsiooni esimees
12. Jelena Kavrus Iga kuu esimene reede kell 16.00
(Kerese 22, Narva Täiskasvanute kool),
tel. 58042428
Narva Tulevik
13. Tamara Komlova   Narva Tulevik
14. Jana Kondrašova Eelneval kokkuleppel, tel. 55964750  
15. Anna Kovalenko Iga kuu kolmas teisipäev (Peetri 1-301),
tel 56352468
Narva Tulevik
16. Denis Larchenko    
17. Viktoria Lutus Eelneval kokkuleppel, e-post:
viktoria.lutus@gmail.com
Kesk
18. Aleksei Mägi Eelneval kokkuleppel, tel. 56628546 Narva heaks
19. Anton Nikolajev Eelneval kokkuleppel, tel. 5515770 Narva Tulevik
20. Vadim Orlov Iga kuu kolmas neljapäev:
Peetri 1-301, kell 17.00
Narva Tulevik - fraktsiooni aseesimees
21. Jelena Pahhomova Eelneval kokkuleppel, tel. 5530048 Kesk
22. Jekaterina Platonova Eelneval kokkulepel, tel. 55992270 Narva Tulevik
23. Anton Pratkunas Eelneval kokkuleppel,
tel. 55977055, e-post:
antonpratkunas@gmail.com
Narva Tulevik
24. Jüri Raud Eelneval kokkuleppel, tel. 56498326 Narva Tulevik
25. Jan Saan   Kesk
26. Mihhail Stalnuhhin Eelneval kokkuleppel, e-post:
mihhail.stalnuhhin@riigikogu.ee
Kesk
27. Tatjana Stolfat   Kesk - fraktsiooni esimees
28. Viktor Šemarin Eelneval kokkuleppel, tel. 5538256 Narva heaks
29. Marina Šurupova Eelneval kokkuleppel, e-post:
marina.surupova@gmail.com
Narva heaks
30. Nadežda Tšerkašina Teisipäeviti 17.00-18.00
(Narva Keeltelütseum)
või kokkuleppel tel. 55520309
Narva Tulevik
31. Jelizaveta Tšertova Esmaspäeviti 17.00,
Peetri 1-301, e-post: direktor.narva6@gmail.com
Narva Tulevik
 

Fraktsioon "Kesk"
Fraktsiooni esimees T. Stolfat, aseesimees A. Jefimov.

Fraktsioon "Narva Tulevik"
Fraktsiooni esimees I. Andrejev, aseesimees V. Orlov.

Fraktsioon "Narva heaks"

Fraktsiooni esimees A. Jevgrafov, aseesimees S. Gorlatš.