Rahandusamet

Narva Linnavalitsuse Rahandusamet (reg.kood 75008427)

Peetri plats 5, tel. 3599180, rahandus@narva.ee
Põhimäärus

Tööaeg: E 8.00-18.00, T-N 8.00-17.00, R 8.00-16.00. Lõuna: 12.00-13.00.

Direktor
Jelena Golubeva
3599182
jelena.golubeva@narva.ee
Peetri pl 5-204
Direktori asetäitja
Olga Saveljeva
3599183
olga.saveljeva@narva.ee
Peetri pl 5-203
Vanemspetsialist
Tatjana Gontšarova
3599189
tatjana.gontsarova@narva.ee
Peetri pl 5-202

 

Eelarve osakond

Peaspetsialist
Jelena Sergejeva
3599184
jelena.sergejeva@narva.ee
Peetri pl 5-208
Peaspetsialist
Larissa Vedjuhhova
3599194
larissa.vedjuhhova@narva.ee
Peetri pl 5-207
Vanemspetsialist
Juliana Votinova
3599186
juliana.votiniva@narva.ee
Peetri pl 5-208
 
Vanemspetsialist
Lilia Zaitseva
3599193
lilia.zaitseva@narva.ee
Peetri pl 5-207
 
Vanemspetsialist
Anastassia Moldon
3599180
anastassia.moldon@narva.ee
Peetri pl 5-204
 

 

Revisjoni osakond

Juhataja
Valentina Bešekerskas

3599188
valentina.beshekerskas@narva.ee
Peetri pl 5-202
Vanemrevident
Irina Osis
3599187
irina.osis@narva.ee
Peetri pl 5-202

 

Raamatupidamise osakond

Osakonna juhataja
linna pearaamatupidaja
Jelena Tšekanina
3599190
jelena.tsekanina@narva.ee
Peetri pl 5-205
Pearaamatupidaja asetäitja
Jevgenia Jerjomina
3599192
jevgenia.jerjomina@narva.ee
Peetri pl 5-.205
Vanemraamatupidaja
Svetlana Tšaikina
3599191
svetlana.tsaikina@narva.ee
Peetri pl 5-205
Vanemraamatupidaja
Riina Lausmaa
3599025
riina.lausmaa@narva.ee
Peetri pl 5-205
Vanemraamatupidaja
Relika Tolmatšova
3599023
relika.tolmatsova@narva.ee
Peetri pl 5-205

 

 

 


Narva Linnavalitsuse Rahandusamet

Reg. nr. 75008427 Põhimäärus (Riigi Teataja)