Esimees: Vadim Orlov
Aseesimees: Tatjana Stolfat
Komisjoni liikmed:
1. Anton Pratkunas
2. Jekaterina Platonova
3. Igor Laid
4. Raivo Metsma
5. Sergei Kuzmin
6. Allen Allet
7. Anatoli Ilkevitš
8. Olesja Ignatjeva
9. Ljubov Fomina
10. Vladimir Aret

Koosolekute protokollid:

17.06.202415.04.202418.03.202407.03.202417.01.202412.12.202320.11.202303.11.202314.09.2023, 07.09.202306.06.202301.06.202312.05.202315.03.202307.02.202318.01.202311.11.202218.10.202213.09.202223.08.202229.06.2022,  20.06.202210.06.2022, 13.05.2022 15.03.2022, 26.01.2022, 10.01.2022, 22.12.2021.