Narva Linnavolikogu
Peetri plats 1 Narva 20308 Eesti
Tel 3599031
narvavk@narva.ee

Ees- ja perekonnanimi Vastuvõtt Fraktsioon
     
1. Esimees
Vladimir Žavoronkov

Vajalik eelregistreerimine: tel 3599031
Narva Tulevik
2. Aseesimees
Natalia Umarova

Eelneval kokkuleppel, tel. 53495001

 
3. Aseesimees
Denis Larchenko
   
4. Igor Andrejev Eelneval kokkuleppel, tel. 5292114 Narva Tulevik - fraktsiooni aseesimees
5. Andrei Fischer Eelneval kokkuleppel, tel. 5290299 Narva Tulevik
6.  Jekaterina Golubtsova Eelneval kokkuleppel, tel. 53437477    Narva Tulevik
7. Sergei Gorlatš Eelneval kokkuleppel, tel. 5211733 Narva heaks - fraktsiooni aseesimees
8. Andrei Ivankiv Eelneval kokkuleppel, e-post: ivandrei@mail.ee Narva heaks
9. Andrei Jakovlev Eelneval kokkuleppel, tel. 55506881  
10. Irina Janovitš Eelneval kokkuleppel, e-post:
irina.janovits@gmail.com
Narva heaks
11. Aleksandr Jefimov Eelneval kokkuleppel, tel. 56459212,
e-post: ajefimov555@gmail.com
Kesk - fraktsiooni aseesimees
12. Aleksei Jevgrafov Eelneval kokkuleppel, tel. 53430880 Narva heaks - fraktsiooni esimees
13. Jelena Kavrus Iga kuu esimene reede kell 16.00
(Kerese 22, Narva Täiskasvanute kool),
tel. 58042428
Narva Tulevik
14. Tamara Komlova   Narva Tulevik
15. Jana Kondrašova Eelneval kokkuleppel, tel. 55964750  
16. Anna Kovalenko Iga kuu kolmas teisipäev (Peetri 1-301),
tel 56352468
 
17. Viktoria Lutus Eelneval kokkuleppel, e-post:
viktoria.lutus@gmail.com
Kesk
18. Aleksei Mägi Eelneval kokkuleppel, tel. 56628546 Narva heaks
19. Anton Nikolajev Eelneval kokkuleppel, tel. 5515770 Narva Tulevik
20. Vadim Orlov Iga kuu kolmas neljapäev:
Peetri 1-301, kell 17.00
Narva Tulevik - fraktsiooni esimees
21. Jelena Pahhomova Eelneval kokkuleppel, tel. 5530048 Kesk
22. Jekaterina Platonova Eelneval kokkulepel, tel. 55992270 Narva Tulevik - fraktsiooni aseesimees
23. Anton Pratkunas Eelneval kokkuleppel,
tel. 55977055, e-post:
antonpratkunas@gmail.com
Narva Tulevik
24. Jüri Raud Eelneval kokkuleppel, tel. 56498326 Narva Tulevik
25. Jan Saan   Narva Tulevik
26. Mihhail Stalnuhhin Eelneval kokkuleppel, e-post:
mihhail.stalnuhhin@riigikogu.ee
Kesk
27. Tatjana Stolfat   Kesk - fraktsiooni esimees
28. Viktor Šemarin Eelneval kokkuleppel, tel. 5538256 Narva heaks
29. Marina Šurupova Eelneval kokkuleppel, e-post:
marina.surupova@gmail.com
Narva heaks
30. Nadežda Tšerkašina Teisipäeviti 17.00-18.00
(Narva Keeltelütseum)
või kokkuleppel tel. 55520309
Narva Tulevik
31. Jelizaveta Tšertova Esmaspäeviti 17.00,
Peetri 1-301, e-post: direktor.narva6@gmail.com
Narva Tulevik
 

Fraktsioon "Kesk"
Fraktsiooni esimees T. Stolfat, aseesimees A. Jefimov.

Fraktsioon "Narva Tulevik"
Fraktsiooni esimees V. Orlov, aseesimehed J. Platonova, I. Andrejev.

Fraktsioon "Narva heaks"
Fraktsiooni esimees A. Jevgrafov, aseesimees S. Gorlatš.