Narva Eesti Selts
esimees: Ants Liimets, tel. 5133529
antsliimets@online.ee
Narva Linna Slaavi Kultuuriselts Svjatogor
esimees: Alla Matvejeva, tel.: 55608676, 3577715
alla_matvejeva@mail.ru  
Narva Juudi Kogukond
esimees: Marianna Kisseljova, tel.: 56352457
shalomnarva@mail.ru
Narva Valgevene Selts Sjabrõ
esimees: Ljudmila Annus, tel.: 56282323
sjabro-ljuda@mail.ru
Narva Ingerisoomlaste Selts
esimees Helle Kuldsepp, tel.: 58360084
Narva Tsuvaši selts Narspi
esimees: Liidia Grigorjeva, tel.: 3577566, 58149784
Liid51@mail.ru
Narva Tatari Kultuuriselts
esimees: Rafael Šarafetdinov, tel. 53836911
super-leafar@mail.ru
http://www.narvatatarlar.eu
Narva Ukraina Kaasmaalaskond
esimees: Galina Maljarova, tel.: 35 60781, 5211676, 58055756
uzn@pisem.net
Vene Kogukond Rusitš
esimees: Evdokia Tevelenkova, tel.: 58115416
jevdokia@yandex.ru
Narva Rootsi Selts
esimees: Tamara Barbarina, tel.: 35 42854, 58135421
Narva Linna Sakslaste Selts Harmonie
esimees: Boriss Eidemiller, tel.: 35 63505, 55665089
harmonie1@hot.ee
Narva Poola Selts
esimees: Natalja Belotserkovskaja, 35 94923, 58366905
belotserkovska@mail.ru
Narva Uzbeki Selts Sogdiana
esimees: Irina Kravtsova, tel.: 35 70787, 58026342
uznarva@gmail.com
Venekultuuri selts NADEŽDA
Esimees Svetlana Pertseva, tel. 55535899
svetlana.pertseva@list.ru
NARVA RAHVUSVÄHEMUSTE KOORDINATSIOONINÕUKOGU
esimees: Natalja Belotserkovskaja, tel.: 35 94923, 58366905
tinarina2002@mail.ru
Rahvuskultuuride keskus
Esimees Sergei Burov, tel.: 58142132
MTÜ Rahvuslike, valgustuslike ja kultuursete
organisatsioonide keskus "Istoki"

Juhatuse liige: Alla Matvejeva
tel.: 3577715, 55608676
alla_matvejeva@mail.ru
MTÜ Poola Klubi Polonez
esimees: Anna Malinovska
tel.: 58162192
narva.polonez@yandex.ru
MTÜ Narvamaa
Galina Šuškevitš
tel.: 53467608
reztoma@list.ru

Lauluklubi Ehho
Mihhail Rumjantsev, tel. 55599780
ehho-pesni@yandex.ru

Narva Klubi Käsitöö
Olga Kublitskaja, tel. 5531658
olga.kublitskaja@gmail.com

MTÜ Sophia
Sofiia Škola, tel. 55961689
skolfi@mail.ru
http://www.mtu-sophia.org/

MTÜ Club Patchwork plus
Natalja Kapajeva, tel. 53993703
nkapajeva@mail.ru

MTÜ Türkiispärl
Tatiana Maslakova, tel. 5500408
maslakovatania@mail.ru

Kunstiühing Vestervalli
Olga Tjurina, tel. 55649021
https://www.facebook.com/Kunsti%C3%BChing-Vestervalli-103159201596632/
otyrina@narod.ru

Henrich Hanseni nimeline Narva muinsuste selts
esimees: Yury Sidorov, tel. 5265317
juri.sidorov@mail.ru

MTÜ Kunsti Sadam
Irina Jugolainen, 53451148
ira070@mail.ru

MTÜ Autori foto
Irina Kivimäe, tel 56491546
irina.kivimae@gmail.com

MTÜ Ajavärten
Ljudmila Turaeva, tel 56672688
liudmila.turaeva@gmail.com