Esimees: Andrei Fischer
Aseesimees: Aleksandr Jefimov
Komisjoni liikmed:
1. Igor Andrejev
2. Oleg Stroganov
3. Vadim Orlov
4. Irina Jegorova
5. Aleksandr Brokk
6. Tarmo Tammiste
7. Oleg Ivanov
8. Irina Janovitš
9. Viktor Karlenko

 

Koosolekute protokollid:

19.09.202215.08.2022, 27.06.202213.06.2022, 23.05.2022, 16.05.2022, 13.04.202222.03.2022, 14.03.2022, 21.02.2022, 24.01.2022, 14.01.2022.