« Tagasi

Mängutänav Jõepromenaadil

Projekt "Jõepromenaadid III" korraldab Euroopa Liikuvusnädala raames 22.09.2023 Joaoru puhkealal mängutänava.

Mängutänav on tõeline seikluste tänav, mida läbides saavad osalejad tutvuda Narva jaoks uut tüüpi mänguga - nagu kettagolf, aga ka kõigi lemmikutega - jalgpall, võrkpall, korvpall, kanuusõit ja muu. Joaoru saarelt leiate erilise seiklusraja.

Ürituse ajakava:
13:00 Ürituse avamine ja osalejate registreerimine (Rannahoone, Linnuse tn 2)
13:30 Soojendav Zumba (Rannahoone, Linnuse tn 2)
13:00-18:00 Mängutänav (erinevate mängukohtade külastamine Joaoru puhkealal)
15:00 Salsa meistriklass vaateplatvormil "5-krooni vaade"
18:00 Põnev ekskursioon mööda jõepromenaadi (võta kepikõnni kepid kaasa)

Ürituse eesmärk on tutvustada linnakodanikele ja linna külalistele projekti "Jõepromenaadid III" raames rekonstrueeritava Joaoru territooriumi võimalusi. Eelmise aasta detsembris Narvas on lõpetatud ehitustööd promenaadi jätkamiseks Joaoru puhkealal sh. saarel ja arheoloogilisel alal, samuti sai valmis "5-krooni vaade" vaateplatvorm. Samuti on lõpetatud kergliiklustee ehitustööd Joaoru saarelt kuni Raudsilla tänavani Joaoru promenaadi ülemise ja alumise jalutusala ühendamiseks.

Ürituse plakat

Jõepromenaadid III projekti põhieesmärk on Narva jõeäärse ala terviklik arendamine ja parendamine, et muuta piiriala atraktiivseks paigaks turismi ja ettevõtluse arendamiseks. Projekti kaasrahastab Eesti EL välispiiri programm 2014-2020  Euroopa Liidu Euroopa naabrusinstrumendi raames. Rohkem infot projektist: www.forttour.net.

Euroopa Liikuvusnädal 2023 logo
Üle 20 aasta korraldavad liikuvusnädala raames Euroopa linnad ja omavalitsused üritusi, millega pööratakse tähelepanu säästvale liikuvusele. Kohalikel omavalitsustel soovitatakse nädalat kasutada uuenduslike planeerimismeetmete proovimiseks, uute infrastruktuuride ja tehnoloogiate edendamiseks, õhukvaliteedi mõõtmiseks ja avalikkuselt tagasiside saamiseks. Rohkem infot Euroopa liikuvusnädala kohta:
https://kliimaministeerium.ee/liikuvus/eriprojektid/euroopa-liikuvusnadal.

Lisainfo:
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
tel 3599140
e-post areng@narva.ee