« Tagasi

Konkurss "Narva kaunis kodu 2022"

Kevad on veel akna taga, aga suvi pole veel käes ja lilled teie aias pole veel õitsema puhkenud?
Oleme valmis ootama!

Anname teada, et konkursil "Narva kaunis kodu 2022" osalemise taotluste esitamise tähtaega on pikendatud kuni 15 juunini.

Teil on endiselt ainulaadne võimalus näidata kogu Eestile, kuidas Narva linna elanikud oskavad oma kodusid kaunistada.

Lugupeetud kruntide omanikud ja valdajad!
 
Kutsume teid osalema vabariikliku konkursi "Eesti kaunis maja 2022" raames toimuval konkursil " Narva linna kaunis kodu 2022". Konkursil osalemise taotluste vastuvõtmise tähtaeg on 15. juuni 2022.
 
Konkursi kategooriad:
  1. Eramu- ja aianduskrundid;
  2. Korterelamute krundid;
  3. Sotsiaal-, äri-, tootmisobjektide ja haridusasutuste krundid.
Igas kategoorias parimaks tunnistatud krunt esitatakse üleriigilisele kodukaunistamise konkursile „Eesti kaunis kodu", kus võitjad saavad EKKÜ keskjuhatuse otsusel Eesti Vabariigi Presidendi autasu.
 
Kutsume kõiki oma kodukanti armastavaid ja seda veel kaunimaks teha soovivaid inimesi osa võtma konkursist, mis on kujunenud heaks tavaks meie riigis ja linnas.
 
Konkursil osalemiseks jäädvustage huvitavaid, ilusaid ja muljetavaldavaid hetki oma kodust, hoonest, territooriumist, kogudes sel moel kollektsiooni kaunitest vaadetest. Pilte võite teha ise või kutsuda kohale pildistama Narva Linnavalitsuse Linnamajandusameti esindaja.
 
Konkursil osalemiseks tuleb esitada Linnamajandusametile vormikohane avaldus kuni 15. juunini 2022.
 
Avalduse vorm on olemas linna kodulehel  ja selle võib võtta ka Linnamajandusameti kommunaal- ja ehitusosakonnast (Peetri plats 3, 3. korrus, kab 21, heakorra vanemspetsialist Olga Orlova). 
 
Avalduse vormi on võimalik saada ka muul viisil, näiteks e-postiga või kohapeal, kui kutsute oma krunti pildistama. Leppige kokku Teile sobiv viis ameti esindajaga, kelle kontaktandmed on: tel 3599131, 5181353, olga.orlova@narva.ee.
 

Täname Teid silmailu loomise eest ja ootame avaldusi!


Foto: Joel Kirber