« Tagasi

Head õpilased ja lapsevanemad!

Just praegu on viimane aeg tegutseda selle nimel, et ka sügis saabuks turvaliselt ja avatult meile kõigile. Vaktsineerides end praegu, saavutate sügiseks immuunsuse ja saate jätkata oma meelepäraste tegevustega: suhelda sõpradega, teha trenni, käia üritustel, reisida ja mis kõige tähtsam – käia koolis ilma distantsõppe ja eneseisolatsioonita.

Alates neljapäevast, 22. juulist on Narva kultuurimajas Rugodiv võimalik ilma eelregistreerimata COVID-19 vastu vaktsineerida. Vaktsineerimisel kasutatakse Pfizeri vaktsiini, mille teise doosi manustamise aeg on kuue nädala pärast. Vaktsineerimiskeskus on avatud tööpäeviti kell 11-19. Vajadusel korraldatakse edaspidi vaktsineerimist ka nädalavahetustel.

Vaktsineerida saavad Eestis kõik alates 12. eluaastast. Vaktsineerimise järgselt võivad ka lastel esineda täiskasvanutega sarnased kõrvaltoimed: valulikkus ja turse süstekohas, väsimus, peavalu, lihasevalu, liigesevalu, külmavärinad ja palavik. Kõrvaltoimed on enamasti kerged ja mööduvad mõne päevaga.

Endiselt säilib võimalus omale vaktsineerimiseks aeg broneerida telefoni teel - 3571841, Ksenia Botšarova.

Alaealistel palutakse tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga. Kaasas peab olema isikut tõendav dokument.

Hoiame Narva avatud!

Ago Kõrgvee, Narva haigla juht
Katri Raik, Narva linnapea
Viktoria Lutus, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakonna juhataja