« Назад

Küsitlus: "Raekoja pühapäeva turg".

Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet kutsub kõiki huvilisi osalema küsitluses "Raekoja pühapäeva turg", mille eesmärk on välja selgitada teie arvamus pühapäevase turu korralduse kohta Raekoja platsil. Turg võimaldab tegutseda ettevõtjatel ja käsitöölistel, muusikutel, kunstnikel jne ning tõstab raekoja lähedal asuva ala atraktiivsust linnakodanike ja linnakülaliste jaoks.

Raekoja platsi kauplemiskohtadele meeldiva väljanägemise andmiseks pakuti välja idee vormistada kauplemiskohad majade kujul, mis meenutaksid Vana-Narva maju. Küsitluse ankeediga on kaasas voldikmajade (kokkupandavate majade) eskiis, mille on välja töötanud linnakunstnik Denis Girenko ning Vana-Narva tuulelippude ja nimesiltide eskiis, mille saab võtta aluseks majade dekoorielementide väljatöötamiseks. Kokkupandult on maja mõõdud ühele inimesele 1,20 x 2,00. Majad on lihtsasti valmistatavad ja ei ole kallid (keegi saab ise valmis teha, tellimisel orienteeruv maksumus 200 - 300 eurot). Maju saab kasutada mis tahes muudel üritustel, sealhulgas hoonete sees.

Eskiisi viimistlemiseks vastavalt majaomaniku vajadustele on linnakunstnik valmis andma tasuta individuaalseid konsultatsioone.

Küsitluse ankeet ja lisainfo: https://forms.gle/KNUCX1KPPf95sekUA

Oleme teie vastuste eest tänulikud!