« Tagasi

Väärikate ülikool alustab Narvas sügissemestri loengutega

Ülipopulaarne Tartu Ülikooli väärikate ülikool jätkab Narva kolledžis igakuiste loengutega. Esimesena peab kunstiteadlane Evelina Vedom 28. septembril loengu šokolaadi ajaloost kunstis.

Väärikate ülikooli loengutele on oodatud kõik avatud ja aktiivsed inimesed vanuses 50+, kes soovivad suhelda huvitavate inimestega ja olla kursis Narvas ja Eestis toimuvaga. Loengutel käsitletakse nii praktilisi kui ka silmaringi laiendavaid teemasid.

Loengud toimuvad vene keeles ja on tasuta.

Narva kolledži direktor Indrek Reimandi sõnul on loengusari on üks sellistest koolitustest kolledžis, mille vastu hakatakse huvi tundma ammu enne, kui me loengukava valmis saab. „Me tajume selgelt kuulajate huvi ja tänulikkust ning see annab meile kindluse jätkata, et pakkuda kohalikule kogukonnale üha mitmekülgsemaid teemasid," kommenteeris Reimand.

Sügissemestri loengud:
Väärikate ülikooli loengud Narvas

Loengud toimuvad Tartu Ülikooli Narva kolledži (Raekoja plats 2) auditooriumis 200.

Kõik õppijad, kes on osalenud vähemalt 75% loengutel, saavad Tartu Ülikooli täiendusõppe tõendi.

Tartu Ülikooli väärikate ülikool alustas oma tegevust 2010. aastal Pärnus ja Tartus. Narvas on loenguid peetud alates 2013. aastast. Väärikate ülikooli programmid toimuvad üle Eesti: Tartus, Tallinnas (eesti ja vene keeles), Pärnus, Viljandis, Narvas (vene keeles), Valgas, Kuressaares, Türil, Keilas, Põlvas, Elvas ja Võrumaal.

Väärikate ülikooli loengutega nii eesti kui ka vene keeles saab tutvuda Narva kolledži veebilehel.

Lisateave:
Viktoria Tsventarnaja, Tartu Ülikooli Narva kolledži täiendkoolituste koordinaator, tel 58909636, viktoria.tsventarnaja@ut.ee.