« Tagasi

Ettevõtlusnädal 2021

Tänavune üle-eestiline Ettevõtlusnädal toimub 4.-10. oktoobrini.
Ettevõtlusnädalat korraldatakse alates 2005. aastast  juba 16. korda ning see viiakse läbi kõigis 15 maakonnas.
Tänavune Ettevõtlusnädal toimub juhtmõtte all "Kohane ja võida!" ning keskendub sellele, kuidas pidevalt muutuvas maailmas hakkama saada ja kohaneda.
Ettevõtlusnädal – see on nädal täis kaasahaaravaid ja julgustavaid sündmusi astumaks samm lähemale sinu unistuste poole.

Registreeruda ja ettevõtlusnädalal pakutavaga kavaga saab tutvuda juba alates 13. septembrist veebilehel: https://ettevotlusnadal.ee.

Ettevõtlusnädal 2021

Ettevõtlusnädala eesmärk on inspireerida ja julgustada inimesi enda ideid ellu viima, olgu selleks näiteks äriga alustamine.

Selleks korraldatakse oktoobril nädala jooksul kõikides Eesti maakondades seminare, infotunde, töötubasid, ümarlaudu, ning muudes formaatides üritusi. Üritused toimuvad veebis, hübriidina ja nõuetekohastes seminariruumides. Suurem osa neist on osalejate jaoks tasuta (kõik Narva üritust on tasuta).

Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik – õpilastest juba tegutsevate ettevõtjateni.

Ettevõtlusnädala korraldajad järgivad Eesti Vabariigi Valitsuse ürituste korraldamise nõudeid ja Terviseameti soovitusi, et tagada kõikidele huvilistele turvaline üritustel osalemine.

Osaledes kohapealsetel sündmustel, tuleb esitada kas:
- COVID-19 vaktsineerimise pass
- COVID-19 läbipõdemist tõendav pass (viimase 180 päev jooksul)
- negatiivne PCR (kuni 72h enne üritust) või antigeeni kiirtesti (kuni 48h enne üritust) tõend meditsiiniasutuse poolt väljastatult.
Korraldajad soovitavad siseruumides toimuvatel sündmustel kanda maske.

Ettevõtlusnädal on valmis tegema ürituste korraldamisel ka jooksvaid muudatusi juhul, kui olukord seda ette nõuab.

Narva Ettevõtlusnädalat korraldavad SA Ida-Viru Ettevõtluskeskuse Narva büroo (IVEK) ning Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet koostöös partneritega. Sündmuste elluviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Narva Linnavalitsus.

Lisainfo:
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
tel 3599044, 3599083