« Tagasi

Seriaal "Piirilinnus" Muuseumiroti jahil

Meil on rõõm teatada, et loodud „Narva projektid kapitaliseerimise suunas/Narva projects CAP" raames situatsioonikomöödia „Piirilinnus" on üheks pretendendiks Muuseumiroti auhinnale, mida omistatakse iga-aastaselt Eesti parimatele muuseumidele.

Muuseumiroti konkurss hõlmab erinevaid kategooriaid, sealhulgas tunnustatakse silmapaistvaid saavutusi näituste, teadusuuringute ning haridus- ja turundustegevuse valdkonnas.

Situatsioonikomöödia „Piirilinnus" on Narva Muuseumi ja Eesti loometööstuse esindajate koostöö tulemus. Seriaali režissöör on Artur Tjulenev, operaator Iurii Zhiltsov, stsenarist Marat Aljautdinov ning selles teeb kaasa terve plejaad nii nooremaid kui kogenumaid Narvast pärit näitlejaid. Muusika kirjutas helilooja ja helirežissöör Dmitri Piibe.

Loodame, et meie innovaatiline töö muuseumiturunduse valdkonnas pälvib žüriilt kõrge hinnangu ning saab üheks nominendiks „Aasta parima turundustöö" kategoorias.

„Piirilinnus" ei ole pelgalt linna väärtusi rõhutavate reklaamvideode kogumik. See on kaasaegne ja moodsatele trendidele vastav sisu, milles püüame jutustada kaasahaaravaid lugusid ja näidata tuttavaid turismiobjekte ootamatute nurkade alt. "Piirilinnus" on omamoodi ajalooline komöödia, mis võimaldab meil näha tuttavaid vaatamisväärsusi uues valguses.

Hetkel oleme seriaali eesti ja inglise keelde dubleerimisega lõpusirgel ning valmistume aktiivselt oktoobrisse kavandatud esilinastuseks.

Jagame teile vaatamiseks fotot ühest suvisest päevast võtteplatsil.

SA Narva Muuseum: seriaal "Piirilinnus"

Situatsioonikomöödia „Piirilinnus"  sai võimalikuks tänu ER190 projekti „Narva projects CAP" elluviimisele. Projekti parterid on Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet (juhtiv partner) ja SA Narva Muuseum.

Projekt teostatakse Eesti EL välispiiri programmi 2014–2020 raames ja Euroopa Liidu toel. Sama programmi kaudu toetati ka Narva promenaadi ja Hermanni linnuse Läänehoovi renoveerimist. Projekti eelarve on 77 000 eurot, millest partnerite omafinantseering moodustab 7700 eurot ning programmi toetus 69 300 eurot. Projekt viiakse ellu perioodil 01.05.–31.10.2023. → Info projektist.

Lisainformatsioon:
Daria Bojarova
SA Narva Muuseum turundusjuht
tel 5519213
darja.bojarova@narvamuuseum.ee