« Tagasi

Narva transiitteede ehitus on tehnoloogilisel pausil ning jätkub kevadel

Seoses talviste ilmastikuoludega, on alates 16.12.2022 Narva TEN-T ehitusobjekt tehnoloogilisel pausil. Ehitustöödega jätkatakse 2023. aasta kevadel, kui lumi ja tee muldkeha on sulanud ning ööpäevased temperatuurid alla nulli ei lange.

2022. aastal jäi välja ehitamata P. Kerese tänava lõik Sisekaitseakadeemiast kuni P. Kerese ringteeni ning väike lõik Rahu tänava viaduktil. Antud töödega jätkatakse kevadel esimesel võimalusel.

Rahu tänaval (Tallinna maanteest  P. Kerese tänavani), P. Kerese tänaval (Rahu tänavalt P. Kerese – Kreenholmi ristmikuni) ja P. Kerese tn. ringteel kevadel paigaldatakse asfaldi ülakiht ning sillutiskivid, teostatakse haljastustööd, paigaldatakse liikluskorraldusvahendid ja teostatakse katte markeerimine.

P. Kerese – Kreenholmi ristmikul on paigaldatud valgusfoorid ning liiklusmärgid „Sõidurajad ja -suunad". Kuna peale ristmiku välja ehitamist on sõiduradu lisandunud, on muutunud ka liikluskorraldus. Lisaks juhime tähelepanu, et kevadel muutub P. Kerese tänav peateeks. See tähendab, et kui valgusfoorid ei tööta, tuleb Kreenholmi tänavalt liikudes hakata andma teed P. Kerese tänaval liiklejatele. Palume pingsalt jälgida liiklusmärke ning mitte sõita vanast harjumusest!

Pöörame tähelepanu, et talvisel perioodil Rahu tänaval (Tallinna maanteest  P. Kerese tänavani), P. Kerese tänaval ning P. Kerese tn. ringteel on avatud mõlemas suunas vaid üks sõidurada ning osadel ristmikel aeglustus ja kiirendusrajad. Samuti on P. Kerese tn. ringteel avatud ainult üks sõidurada. Kogu ehitusobjekti ulatuses on kiiruse piirang 30 km/h.

Palume liiklejatel olla tähelepanelikud ning arvestada talviste teeoludega.

Rohkem infot TEN-T projekti kohta

Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
areng@narva.ee