« Tagasi

Alates 19. maist 2022 ajutiselt suletakse ligipääs Grafovi tänavalt Joaoru puhkealale suunduvale trepile

Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet teatab, et seoses Narva jõeäärse promenaadi II etapi ehitustöödega suletakse ajutiselt alates 2022. a 19. maist kuni eeldatavalt juuni lõpuni ligipääs Grafovi tänavalt Joaoru puhkeala vetelpäästetornini suunduvale trepile. Trepp avatakse taas pärast ehitustööde lõpetamist.
 
 
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet tuletab meelde, et ehitamise ajal ehitusplatsil viibimine on ohtlik ja keelatud.
Palume vabandust ebamugavuste pärast ning loodame Teie mõistvale suhtumisele.
 
Ehitustööd teostatakse projekti „Jõepromenaadid III"  raames. Narva jõeäärse promenaadi projekteerimis- ja ehitustööde 2. etapi raames on planeeritud käesoleva jõepromenaadi jätkamine Joaoru puhkealal, sh saarel, kalda ranniku tugevdamine, sildade rekonstrueerimine, energiasäästliku valgustuse paigaldamine, kergliiklusteede ehitamine, 5-krooni rahatähe vaatega vaatamisplatsi ehitamine koos territooriumi heakorrastamisega. 
Projekti eesmärgiks on Narva ajalooliste kaldapealsete promenaadide väljaehitamine, muutes piirilinnade jõeäärseid alasid atraktiivseks linnaruumiks, mis tõstavad Narva linna elu-, puhke- ja külastuskeskkonna kvaliteeti ja konkurentsivõimet.
 
Projekti juhtiv partner on Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet.
 
Projekti „Jõepromenaadid III"(ER4)  kaasrahastab Euroopa Liit Euroopa naabrusinstrumendi raames.
Projekti kogumaksumus on 5 290 443,31 eurot, nendest partnerite omafinantseering on 539 322,56 eurot ning programmi toetus 4 751 120,75 eurot. Projekt kestab 3,5 aastat (juuli 2019 - detsembrini 2022).  Täiendav info projektist on leitav lingil: http://www.forttour.net
 
 
Lisainfo:
Natalia Orava
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
tel 3599085
e-post: natalia.orava@narva