Narva linn


Lastele ja noortele suunatud keskkonnakampaania "Küünlaümbriste jaht / Patareijaht"

Küünlaümbriste jaht on lastele ja noortele suunatud keskkonnakampaania, mille raames kutsutakse üles leidma võimalikult palju tühjaks põlenud alumiiniumist teeküünlaümbriseid.

Alumiinium ei lagune looduses kunagi, mistõttu on kampaania eesmärgiks ümbriste kogumisega lastele õpetada jäätmete sorteerimise ja keskkonnahoiu olulisust. NB! Tegemist ei ole tarbimiskampaaniaga: eesmärk on vähendada loodusesse sattuvate ümbriste hulka!

Käesoleval hooajal tutvustab kampaania oma esimest väikest sõpra "Patareijaht", mille raames kogutakse A, AA, AAA ja nööp-patareisid.
Loe lähemalt Patareijahist SIIT.*
* NB! Kindlasti on oluline jälgida, et kogutakse AINULT A, AA, AAA ja nööp-patareisid. Kampaania käigus ei koguta liitium-ioon ega liitiumpatareisid. Suuremas koguses liitiumpatareisid kujutavad isesüttimise ohtu, mistõttu lapsed neid koolidesse tuua ei tohi. Selleks, et teha vahet liitiumpatareidel, vaadake patareil olevat MÄRGISTUST! Liitium-ioon ja liitiumpatareile on peale kirjutatud „Li-ion“ või „Li“. Kui kodus on „Li-ion“ või „Li“ märgistusega patareisid, siis vanemad viivad need patareid ise poodi, kus on patareide kogumiskast, või jäätmejaama.​​
Patareijaht

Kampaanias osalemiseks on koosseis vaja registreerida hiljemalt 31. jaanuaril 2017. aastal!

Täpsem info:
www.kuunlajaht.com
Küünlaümbriste jaht ( Patareijaht 2016/2017

Lisatud 17.11.2016, 13:56
Muudetud 17.11.2016, 14:33

eelmine järgmine