Narva linn


24. veebruaril kutsume kõiki suusarajale

24. veebruaril toimub Pähklimäel, üleriigilise kampaania „Terviseradadel ümber maakera“ raames, esimene Narva suusamaraton klassikalises stiilis.
Valida võib kahe distantsi vahel: võistlussõit (30 km - kaks 15-kilomeetrilist ringi) ja matkasõit (üks ring - 15 km). Üldstart antakse kell 13.00.

Noorematele suusahuvilistele korraldatakse lastesõit – „laste suusamaraton“, mille pikkuseks on 1 km. Iga osaleja saab magusa auhinna.

Põhidistantsil (30 km) osalejad jagatakse 14 vanuserühma ning iga rühma kolmele parimale on ette nähtud auhinnad, diplomid ja medalid.
Osalustasu: eelregistreerimisel - 2 €, võistluspäeval registreerimisel - 4 €.

Suusamatkast (15 km) osavõtt on tasuta. Põhieesmärgiks on distantsi läbimine.

Kõigi nende vahel, kes eelregistreerivad (kuni 23.02) end suusasõidule, loositakse välja palju erinevaid auhindu, sealhulgas ka kaks suusakomplekti.

Iga distantsi läbimine on osalejal võimalik ainult isikliku stardinumbriga, mida on võimalik juba päev enne starti kätte saada, 23. veebruaril Pähklimäel.

Selle üritusega sooviksime taastada suusa- ja tervisespordi head tavad meie linnas. Vaid vähesed teavad, et enne Teist maailmasõda toimus Narvas 50 kilomeetri pikkune suusamaraton ja Narva - Narva-Jõesuu rada oli traditsiooniline suusamarsruut, kus olid peatused puhkamiseks ja piknikuks. Just sellel teelõigul Narva piiril ja Vaivara valla territooriumil toimubki Narva esimene suusamaraton.

Ürituse viib läbi Äkke spordiklubi.
Toetavad:
Narva linn, Narva spordikool „Energia“, Tartu Ülikooli Narva Kolledž, SA Eesti Terviserajad, SA Narva Arendus ja teised partnerid.

Lisainfo ja registreerimine: http://akkesport.net/.

Narva suusamaraton 2013

Lisatud 22.02.2013, 10:47
Muudetud 22.02.2013, 13:18

eelmine järgmine