Narva linn


Kommunaalteenuseid pakkuvad ettevõtted vastasid linnapea pöördumisele

Aprilli alguses pöördus Narva linnapea Aleksei Jevgrafov kommunaalteenuseid pakkuvate ettevõtete poole palvega, et seoses tekkinud kriisiolukorraga mitte kohaldada Narva linnas viiviseid ja mitte lõpetada/peatada teenuste osutamist.

VKG Elektrivõrgud OÜ juhatuse liige Ivo Järvala teatas linnapeale saadetud vastuses, et nende firma on käesoleval ajahetkel valmis arvestama tekkinud olukorda ja vajaduse korral tulema vastu Narva linna elanikele.

“Läheneme iga kliendi olukorrale personaalselt (millal ja millest tulenevalt võlg on tekkinud, kui suur see on jm) ja asjaoludest tulenevalt püüame leida koostöös kliendiga lahenduse. Oleme valmis näitama üles paindlikkust ning, kui võlgnevuse tekkimine on seotud praeguse olukorraga, siis võlgnevusi ajatama ja viiviseid mitte arvestama. Omaltpoolt kinnitame, et elektrienergiaga varustamise teenuse osutamine toimib tõrgeteta ja hetkel selle katkemist või muid tõsiseid probleeme ette näha ei ole, - kirjutas VKG Elektrivõrgud OÜ juhatuse liige.

Varasemalt vastasid ka linnapea palvele AS Narva Vesi ja AS Narva Soojusvõrk esindajad, mõlemad firmad on valmis kuni kriisiolukorra lõppemiseni mitte kohaldama klientidele viiviseid ning jätkama kommunaalteenuste osutamist.


Nelli Aleksandrova
Narva Linnakantselei nõunik
nelli.aleksandrova@narva.ee

Lisatud 13.04.2020, 18:09
Muudetud 13.04.2020, 18:51

eelmine järgmine