Narva linn


Ettevõtlusnädal "Samm Sinu unistusteni"

Ettevõtlusnädal 2019

Tänavune Narva Ettevõtlusnädal toimub 7.-12. oktoobrini üle-eestilise ettevõtlusnädala raames. Selle aasta Ettevõtlusnädala juhtmõte on "Samm Sinu unistusteni".
Ettevõtlusnädalat korraldatakse alates 2005. aastast juba 14. korda ning see viiakse läbi kõigis 15 maakonnas.

Ettevõtlusnädala eesmärk on tutvustada ettevõtlust kui eluviisi, teadvustades ja tunnustades ettevõtja rolli linna arengus, soodustades linna ja ettevõtete vahelist koostööd ning innustades ettevõtlust noorte seas, julgustades inimesi tegelema ettevõtlusega, eriti julgustada ning nõustada inimesi, kes on küll kaalunud oma äri alustamist, ent pole seda seni söandanud teha. Tasakaalustatud debatiga soovitakse panna laiem avalikkus kaasa mõtlema ettevõtjaks olemise plussidele ja miinustele.
Selleks korraldatakse oktoobril nädala jooksul kõikides Eesti maakondades seminare, infopäevi, konverentse, töötubasid, ettevõtluskohvikuid, ettevõtete külastusi ning muudes formaatides üritusi.
Ettevõtlusnädala üritustele on oodatud kõik – kooliõpilastest juba tegutsevate ettevõtjateni.

Narva Ettevõtlusnädalat korraldavad Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet ning SA Ida-Viru Ettevõtluskeskuse Narva büroo (IVEK) koostöös partneritega.

Narva Ettevõtlusnädala partnerid: Astri-Narva AS, Eesti Töötukassa Narva büroo, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoht, Loomingulise arengu ja vaba aja veetmise keskus "Gagarin" MTÜ, VitaTiim MTÜ, Narva Linna Arendus SA, Epic OÜ, Young@Active MTÜ, Garage48, Narva Loome-hub OBJEKT, StartUp Estonia, MOST Ärikool OÜ, Waldchnep OÜ, World on Palm MTÜ, Katrameks OÜ, Narva Rahvaste Maja.

Samuti osalevad üritustel: Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu osakond, Tartu Ülikooli Narva kolledž, Creative Lab of Medit, Viru Filmifond, Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus (IVIA) SA, Fortaco Estonia OÜ, Startup Estonia, Innove SA, MeKoome, MiuRiO Decor OÜ, Upstairs Studio (Upstairs OÜ), Formes Wear OÜ, Fundwise OÜ, Heade Otsuste SA, Estonian Business School, JA Alumi Estonia, Coca-Cola HBC Eesti, SEB Eesti, Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond, Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor.

Sündmuste elluviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond ja Narva Linnavalitsus.
Kõik 24 Narva Ettevõtlusnädala üritust on osalejatele tasuta. Registreeruda ja ettevõtlusnädalal pakutavaga kavaga saab tutvuda koduleheküljel: https://ettevotlusnadal.ee/narva/.
Ettevõtlusnädala kajastustega saab enda kursis hoida Facebookis:
Samm Sinu Unistusteni - Ettevõtlusnädal ja Ettevõtlusnädal Narvas/ Неделя предпринимательства в Нарве gruppides.

Üritused Narvas

Lisainfo:
Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet
tel 3599044, 3599083

plakat

Lisatud 30.09.2019, 14:54
Muudetud 30.09.2019, 15:58

eelmine järgmine