Narva linn


Projekti "Suvesupp abivajavatele lastele Narvas" tulemused

Laste vabaajakeskus tegutseb MTÜ Virumaa Heategevuskeskus baasil juba 2000. aastast. Selle aja jooksul kasutas keskuse teenuseid juba mitu põlvkonda lapsi ja noori ning tänu sellele tundsid nad ennast mugavalt eakaaslaste seas ja ühiskonnas. Keskusest saavad lapsed alati toetust, sisukat vaba aja veetmise võimalust ja sooja toitu. Igaaastaselt osutatakse mitmesugust abi peredele ja lastele ning see on võimalik tänu vabatahtlike tööle ja projektitegevusele.

Sel aastal, juba seitsmendat korda, oli suvevaheaja jooksul pakutud lastele kolmekordne soe toit projekti «Suvesupp abivajavatele lastele Narvas» raames. Sel korral kujunes projektist täisväärtuslik suvelaager, millest võtsid osa ligikaudu 100 väikest narvakat. Lapsed olid kogu aeg hõivatud ja söönud, nende puhkus oli huvitav ja mitmekesine. Laagri ajal osalesid lapsed ekskursioonidel, meistriklassides ja spordiüritustel, nendel tekkisid uued sõbrad, nad kogusid jaksu ja uusi teadmisi.

Narva projekt "Suvesupp"

Projekti "Suvesupp abivajavatele lastele Narvas" toetasid Sotsiaalministeerium, Hasartmängumaksu Nõukogu ja Narva Linnavalitsus.


MTÜ Virumaa Heategevuskeskus

Lisatud 14.09.2017, 10:06
Muudetud 14.09.2017, 10:31

eelmine järgmine