Narva linn


Narva linna 2017. aasta parimad sportlased

Parimad meessportlased 2017. aastal Narva linnas:

1. Andrei Mihhailov (laskmine), treener Aleksandr Makarov
Euroopa KV etapp – 10. koht ind.
3-kordne Eesti meister ind. ja 2-kordne Eesti meister võistkondlikus arvestuses
Eesti KV 2-kordne võitja

2. Stanislav Boldõrev (laskmine), treener Marina Semkina
Maailma MV - 28. koht ind.
Eesti MV 3-kordne võitja

3. Dmitri Fjodorov (aerutamine), treener Oleg Gorohh
Maailma MV U23 – 26. koht
Eesti MV – 2. koht


Parimad naissportlased 2017. aastal Narva linnas:

1. Anzela Voronova (laskmine)
Euroopa MV – 2x 6. koht ind., ning 3. koht Eesti võistkonna koosseisus
Euroopa KV – 2. ja 10.koht ind.
3-kordne Eesti meister
2-kordne Eesti karikavõistluste võitja

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Uljana Borodatšova (sõudmine), treener Valery Osmokesku
Euroopa MV U23 – 9. koht ühepaat
Eesti meister U-23 ühepaat
Eesti karikavõistluste võitja ühepaat

Valeria Morozenko (laskmine), treener Aleksandr Makarov
Euroopa KV etapp – 10. koht ind.,
Eesti MV – 3-kordne meister

Veera Rumjantseva (laskmine), treener Aleksandr Makarov
Euroopa MV – 32. koht ning 17. koht Eesti võistkonna koosseisus
2-kordne Eesti meister


Parimad noorsportlased 2017. aastal Narva linnas:

1. Andres Oitsar (kickpoks, muaythai), treener Sergei Timofejev
Maailma MV U18 muaythai – 1. koht
Euroopa juunioride ja noorte MV U18 – 1. koht
Eesti MV kickpoks U16 – 1. koht

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Daniil Gaiduk (kickpoks), treener Sergei Timofejev
Euroopa juunioride ja noorte MV U18 – 1. koht
Eesti MV kickpoks U16 – 1. koht

Dmitri Krassikov (ratastoolivehklemine), treener Alexander Laryushin
Maailma KV etappi – 8. koht (epee), 5. koht (rapiir)
Maailma MV etapp  U17 – 7. koht (rapiir), 8. koht (epee)

Valentin Krassikov (ratastoolivehklemine), treener Alexander Laryushin
Maailma KV etappi U 17 – pronks medal (epee), 7. koht (rapiir)
Maailma MV etapp U17 – 13. koht (rapiir), 15. koht (epee)

Aleksei Garanin (male), treenerid Mikhail Tereshchuk, Vladimir Žavoronkov
Euroopa MV U18 – 18. koht võistkonnas,
Euroopa MV U16 – 53. koht
Eesti MV U16 – 3 koht, U18 – 1. koht, U18 kiirmale – 1. koht

Mikhail Kushteyn (sõudmine), treener Valery Osmokesku
Maailma MV U19 – 10. koht neljapaat
Euroopa noorte MV U19 – 12. koht kahepaat
Euroopa noorte MV U23 – 6. koht neljapaat
Eesti MV U18 3-kordne meister

Stanislav Strogov (lauatennis), treener Vladimir Petrov
Euroopa noorte MV U16 – 9. koht paarismäng, 33. koht ind.
Eesti MV U16, U18 – 2-kordne meister paaris


Parim noor naissportlane 2017. aastal Narva linnas:

1. Vlada Stepanova (sumo, judo), treener Ivan Novitski
Euroopa MV sumo – 2. koht (naised), U23 - 5. koht, U20 - 2. koht, U18 – 3. ning 5. koht
Eesti meister sumo
Eesti meister sumo U20
Eesti meister judo U20

Ära märgitud silmapaistvate tulemuste eest:

Vasilina Kuksova (iluvõimlemine), treener Nadežda Zahharenkova
Maailma karika etapp – 3x 23. koht, 25. koht ja 28. koht
Eesti MV – 2. koht

Darja Tokmantseva (sumo, maadlus), treener Ivan Novitski
Euroopa MV sumo 2. koht Eesti võistkonna koosseisus U21 ja U23 vanuseklassis
Euroopa MV sumo U21, U23 – 7. koht ning 9. koht (täiskasv.)
Euroopa MV maadluses – 2x 5. koht (täiskasv.)

Aleksandra Moissejeva (laskmine), treener Svetlana Nemtsova
Maailma MV U20 -11. koht
Euroopa MV U18 - 18. koht
Eesti MV – 2x1. koht U20 ind.
Eesti MV – 1. koht U18 ind.
Eesti MV – 1. koht U18 võistkonnas
Eesti MV – 2x1. koht U16 ind.

Anastassia Bobõleva (laskmine), treener Aleksandr Makarov
Euroopa MV U18 – 10. koht ind.
Eesti MV – 1. koht võistkonnas
Eesti MV – 2x1. koht U18 võistkonnas
Eesti MV – 2x1. koht U16 ind.


Parim spordivõistkond 2017. aastal Narva linnas:

1. FC Narva United saalijalgpallis, esindaja Aleksandr Dmitrijev
EMV - 1 koht saalijalgpall

1. Narva Paemurru Spordikooli jäähokivõistkond, treenerid Raiss Davletkildejev, Vadimir Tsiprovsky
EMV - 1 koht

1. Maleklubi Kaissa, esindaja Janis Sumarok
Eesti klubide MV - 1 koht


Parim treener 2017. aastal Narva linnas:

1. Sergei Timofejev, spordiklubi “Konkiro”


Parim spordiüritus 2017. aastal Narva linnas:

Ära märgitud spordiüritused 2017. aastal:

Narva Energiajooks ja tervisespordi üritused Narva linnas – Vladimir Všivtsev

Turniir profipoksis – korraldaja Aleksandr Karavajev

Narva Veefestival 2017 – korraldajad Aleksandr Nesterenko ja Anton Lebedev

Eelkooliealiste tervisespordi üritused Narva linnas – Olga Fuks


Ära märgitud edukate tulemuste eest:

Nadežda Poljakova – spordiveterani Maailma MV suusatamises – 1. koht (5 km), 1. koht (10 km) ning 2. koht (15 km).

Valeri Fedjušin – spordiveterani Maailma MV kergejõustik – 3 koht.

Aleksei Štšeglov - (ratastoolivehklemine) – Maailma MV - 8.koht ja 9. koht.


Koolispordis ära märgitud Pähklimäe Gümnaasium parimate sporditulemuste eest ja aktiivse osalemise eest koolispordielus 2017. aastal.

Koolispordis ära märgitud Kreenholmi Gümnaasium heade sporditulemuste eest ja aktiivse osalemise eest koolispordielus 2017. aastal.


Ära märgitud Narva linna spordiveteranid:

Aleksandr Doronin
Nikolai Sõssak
Vladimir Ketško
Vladimir Nazarenko
Valeri Kopossov

SuurendaFoto: Dmitri Lešihhin
Foto: Dmitri Lešihhin



Narva Linnavalitususe Kultuuriosakond
kultuur@narva.ee

Lisatud 01.02.2018, 11:01
Muudetud 01.02.2018, 14:04

eelmine järgmine