Narva linn


Narva kolledžis toimub rahvusvaheline noorte meediakonverents

9.-10. november toimub Tartu Ülikooli Narva kolledžis rahvusvaheline noorte meediakonverents. Konverents toob kokku üheltpoolt meediaeksperdid, analüütikud ja teadlased Eestist, Pohjamaadest ja Venemaalt ning teiseltpoolt õpilased ja tudengid, et arutleda tänapäeva meedia iseloomu ning meedia tootjate ja tarbijate omavaheliste suhete üle. Konverentsi korraldamist toetab Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindus.

Noortekonverents keskendub neljale olulisele teemale, mis tänapäeva noori ja meediat seovad: meedia ja valimised, sotsiaalmeedia ja noored, infosõjad ja libauudised ja meedia, kool ja noored.

9. novembril on ettekannetega ja töötubadega konverents, kus esinevad Põhjamaade eksperdid, aga ka Anton Aleksejev (ERR Moskva korrespondent), Julia Rodina (RUS Delfi peatoimetaja), Raul Rebane (meediaekspert) ning Darja Saar (ETV+ peatoimetaja). Algusega kell 13:00 toimuvad paralleelsessioonid kolmes keeles: Virtuaalse enese loomine: sotsiaalmeedia ja noored (ENG); Hübriidohud: Infosõjad ja libauudised (RUS); Meedia ja kool: meedia kirjaoskus (EST).

10. novembril on 3 töötuba, mida viivad läbi Eesti tuntuimad venekeelse meedia ajakirjanikud ja toimetajad Aleksander Zukermann (PBK), Artur Zahharov (ERR) ning Nikolai Karajev (RUS Postimees). Töötubades saab igaüks kätt proovida reportina või uuriva ajakirjanikuna! Konverents toimub kolmes keeles: eesti, vene ja inglise. Inglisekeelsetele ettekannetele on olemas tõlge.

Konverentsi kava ja esinejatega saate tutvuda: www.narva.ut.ee/ymw.
Osalemine on tasuta, kuid vajalik on registreerimine.

Lisainfo:
Nikita Lumijõe
"Youth.Media.World"
Konverentsi peakorraldaja
Tartu Ülikooli Narva kolledž
Raekoja plats 2, Narva 20307
E-mail: nikita.lumijoe@narva.ut.ee
Mobiil: +372 56156330

Lisatud 20.10.2017, 11:06
Muudetud 20.10.2017, 11:23

eelmine järgmine