Narva linn


Linnajuhid kohtusid haridus- ja teadusministriga

21. augustil viibis Narvas töövisiidil haridus- ja teadusminister Mailis Reps.

Hommikupoolikul esines minister Tartu Ülikooli Narva kolledžis korraldatud konverentsil, kus ta räägis algavast õppeaastast ning vastas õpetajate küsimustele. Konverentsist, mille teemaks on muutuv suhtumine õppimisse ja õpetamisesse, võttis osa üle 300 Eesti õpetaja.

Päeva teises pooles kohtus Mailis Reps Narva linna esindajatega. Narva linnavalitsuses toimunud kohtumisel osalesid linnapea Tarmo Tammiste, abilinnapea Vjatšeslav Konovalov, linnavolikogu esimees Aleksandr Jefimov, linnavolikogu aseesimees Heli Adamovitš, linnavolikogu liikmed Aleksei Voronov ja Larissa Olenina ning Keskerakonna Narva piirkonna juhatuse liige Andrus Tamm.

21.08.2017/ Foto: Nelli Buinitskaja

Mailis Reps arutas linnavõimudega kohalike koolide tulevikku, sh. arutleti venekeelsetele õpilastele mõeldud 60/40 õppesüsteemiga riikliku gümnaasiumi ehitamise küsimust Narva linnas. Kohtumine näitas, et ministeeriumi ja linnavõimude seisukoht ei ole selles küsimuses muutunud ning mõlemad pooled kavatsevad selles suunas edaspidist koostööd jätkata. Samuti oli juttu basseiniga veekeskuse ja spordikompleksi ehitamisest Äkkeküla puhkealale.


Nelli Buinitskaja
Narva Linnakantselei avalike suhete nõunik
nelli.buinitskaja@narva.ee

Lisatud 22.08.2017, 15:30
Muudetud 23.08.2017, 13:21

eelmine järgmine