Narva linn


Ühiskondlikud organisatsioonid, seltsid, MTÜ-d

Narva rahvuskultuuriseltsid

Narva Eesti Selts
esimees: Ants Liimets
tel 3599002, 5133529
ants@narva.ee

Narva Linna Slaavi Kultuuriselts Svjatogor
esimees: Alla Matvejeva
tel 55608676, 3577715
alla_matvejeva@mail.ru 

MTÜ Narva Juudi Kogukond
esimees: Marianna Kisseljova
tel 56352457
shalomnarva@mail.ru

Narva Valgevene Selts Sjabrõ
esimees: Ljudmila Annus
tel 56282323
sjabro-ljuda@mail.ru

Narva Poola Selts
esimees: Natalja Belotserkovskaja
tel 3594923, 58366905
tinarina2002@mail.ru

Narva Tsuvaši selts Narspi
esimees: Liidia Grigorjeva
tel 3577566, 58149784
Liid51@mail.ru

Narva Tatari Kultuuriselts
esimees: Marjam Malõševa
tel 3543551, 55681830
maryam51@mail.ru

Narva Ukraina Kaasmaalaskond
esimees: Galina Maljarova
tel 3560781, 58055756
ukzn@rambler.ru

Narva Ingerisoomlaste Selts
Juhatuse esimees Helle Kuldsepp
tel 58360084
helle.kuldsepp@gmail.com

Narva Rootsi Selts
esimees: Tamara Barbarina
tel 3542854, 58135421

Narva Linna Sakslaste Selts Harmonie
esimees: Boriss Eidemiller
tel 3563505, 55665089
harmonie1@hot.ee

Venekultuuri selts NADEŽDA
esimees: Albina Pugatšenko
tel 3570501, 55535899
zombi9876@mail.ru

Vene Kogukond Rusitš
esimees: Vladimir Antipov
tel 58169447
domova@list.ru

Rahvuskultuuride keskus
esimees: Sergei Burov
tel 55543028
serbur.58@mail.ru

Narva Uzbeki Selts Sogdiana
esimees: Irina Kravtsova
tel 3570787, 58026342
uznarva@hot.ee

Narva rahvusvähemuste
koordinatsiooninõukogu
esimees: Natalja Belotserkovskaja
tel 3594923, 58366905
tinarina2002@mail.ru

MTÜ Poola Klubi Polonez
esimees: Anna Malinovska, tel 58162192
narva.polonez@yandex.ru


MTÜ Rahvuslike, valgustuslike ja kultuursete
organisatsioonide keskus

esimees: Alla Matvejeva, tel 3577715, 55608676
alla_matvejeva@mail.ru

Narva kultuuriseltsid

MTÜ Sophia
esimees: Sofia Shkola
tel 55961689
skolfi@mail.ru

MTÜ Narva Klubi käsitöö
esimees: Olga Kublitskaja
tel 5531658
olga.kublitskaja@gmail.com

MTÜ Türkiispärl
esimees: Tatjana Maslakova
tel 5500408
maslakovatania@mail.ru

MTÜ Patchwork plus
esimees: Natalja Kapajeva
tel 53993703
nkapajeva@mail.ru

MTÜ Muuseumi kohver
esimees: Natalia Pomazan
tel 56648917
natalia-pomazan@rambler.ru

MTÜ Lauluklubi Ehho
esimees: Mihhail Rumjantsev
tel 55599780
ljutikov@yandex.ru

MTÜ Kunstiühing Vestervalli
esimees: Jelena Kuznetsova
tel 58360120
stupeni2004@mail.ru

MTÜ Perspektiva
esimees: Jekaterina Babikova
tel 55592449
mussa_0780@list.ru

MTÜ Narvamaa
esimees: Galina Šuškevitš
tel 53467608
reztoma@list.ru

Idamaa Kultuurikeskus Oriental Pearl
juhatuse liige: Jekaterina Manohhina
tel 5644010
jekaterina@orientalpearl.eu



Lehekyljed: 1 | 2

Lisatud 02.06.2008, 13:32
Muudetud 24.10.2017, 10:11

eelmine