Narva linn


Narva Kreenholmi jooks 2017

Narva 2017. aasta jooksusarja viimane etapp Kreenholmi jooks toimub juba 23. septembril!

Rajad kulgevad mööda legendaarset Kreenholmi manufaktuuri, mis oli ehitatud 1857. aastal ning mille territoorium on praegu suletud ala. 23. septembril on kõigil soovijatel unikaalne võimalus joosta või kõndida mööda manufaktuuri territooriumi ning nautida seal kunagise võimsa tööstuskompleksi atmosfääri.

Jooksjatel on erakordne võimalus joosta üle kahe silla, mööda peamisi vabrikuid, mis asuvad Kreenholmi saarel.

Kell 12:15 lähevad esimesena starti väikesed lapsed, nende distants on 300 meetrit. Iga laps saab finišis medali ja magusa auhinda. Pärast toimub noortejooks, mille pikkuseks on 1 kilomeeter.

Põhistart 6 km distantsile antakse kell 13:00.

Kõigile soovijatele, algajatele ja kepikõnni armastajatele on eraldi lühidistants 3 km. Kes ei soovi joosta, saab rada läbida ka kõndides.

Autasustamine toimub nii absoluutarvestuses kui ka vanusegruppides.

Tulge ja veetke reedene õhtu sportlikult ja tervislikult kogu perega!

Stardimaterjalide väljastamine ja registreerimine koha peal alates 11:00-st Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekoha (Kreenholmi 45) juures.

NB! Pealtvaatajad ei ole lubatud manufaktuuri territooriumile, ainult osalejad!

Lisainfo ja registreerimine on Narva jooksusarja kodulehel www.motus.ee.

Narva jooksusari on korraldatud eesmärgiga tõsta liikumisharrastajate taset ning populariseerida tervislikku eluviisi ja rahvasporti.

Narva Kreenholmi jooksu korraldab Motus spordiklubi MTÜ. Üritus toimub “Narva - Eesti sügispealinn” programmi ning Euroopa liikumisnädala raames.

Lisatud 12.09.2017, 13:49
Muudetud 12.09.2017, 14:01

eelmine järgmine