Narva linn


Alates 7. aprillist on rongide sõidugraafikutes muudatusi

Raudteeremondid ja eriolukorrast tulenev reisijate arvu vähenemine toovad alates 7. aprillist muudatusi rongide sõiduplaanidesse.

Riikliku eriolukorra tõttu on rongiga reisijate arv drastiliselt vähenenud, mis tingib ka sõiduplaani hõrendamise.

Viimase kolme nädala jooksul on reisijate arv vähenenud üle 80% ning näeme, et madalseis püsib. See aga tähendab, et meil ei ole võimalik senises mahus jätkata ja peame veomahtu veelgi kärpima.

Linnalähiliinide puhul näeme, et reisijate arv on vähenenud ligi viis korda, mis tähendab, et kui varem kasutas mõnda rongi tavaliselt näiteks 150 sõitjat, siis täna on seal alla 40 inimese. Sarnane on olukord Tallinna-Tartu ja Tallinna-Narva väljumistel, kohati on mõju olnud isegi suurem.

Liikumisvõimalus püütakse tagada kogu päeva vältel nii linnalähiliinidel kui ka kaugemale üle Eesti sõitmiseks.

Kindlasti arvestame sõiduplaani kohandamisel sellega, et reisijatel säiliks võimalus erinevatel kellaaegadel nii linnalähiliinidel kui ka üle Eesti liikuda. Püüame jälgida,
et rongides oleks jätkuvalt piisavalt ruumi vajaliku distantsi hoidmiseks, lisame vajadusel pikemad rongid. Soovitame otsekontaktide vältimiseks osta rongipiletid ette veebist. Jätkuvalt saab pileti soetada ka rongis Elroni sõidukaardiga piletimasinast ning alates homsest lisandub linnalähiliinidel elektrirongides kaardimaksevõimalus, et sularaha asemel oleks võimalik kasutada viipemakset.

Elroni ronge puhastatakse igapäevaselt ning puhastusteenindajad pööravad erilist tähelepanu laudadele, istmete käetugedele ja teistele kontaktaladele rongis. Kõigil reisijatel on võimalik kätepesuks kasutada rongides olevaid WC-sid ning hoida kaasreisijatega mõistlikku vahet.

Kõik sõiduplaanid on leitavad Elroni veebilehelt www.elron.ee, tasuta rongiinfot jagab ka ööpäevaringne infotelefon 6160245.

Idasuuna sõiduplaan - E, K, R, P (07.04.2020)
Idasuuna sõiduplaan - T, N, L (07.04.2020)

AS Eesti Liinirongid
24h info: tel 6160245
E-post: info@elron.ee

Lisatud 02.04.2020, 14:02
Muudetud 02.04.2020, 14:27

eelmine järgmine