Narva linn


Narva ja Krasnenkaja retška kirjutasid alla koostöökokkuleppe

23. veebruaril toimus koostöökokkulepe allakirjutamine Sankt-Peterburi (Vene Föderatsioon) Kirovi rajooni munitsipaalringkonna munitsipaalüksuse Krasnenkaja retška ja Narva Linnavalitsuse vahel. Oma allkirju kokkulepe all panid munitsipaalüksuse Krasnenkaja retška juht Aleksandr Abramenko ja Narva linnapea Tarmo Tammiste.

23.02.2018 Narva

Vastavalt allkirjastatud kokkuleppele pooled aitavad kaasa kontaktide ja sidemete kindlustamisele ja arendamisele kultuuri- ja spordivaldkonnas, kahepoolsete kontaktide tekitamisele sama kultuurivaldkonna asutuste vahel, mis asuvad munitsipaalüksuse Krasnenkaja retška ja Narva linna territooriumil.
Koostöö laienemise eesmärgiga, pooled teostavad töökogemuste, metoodiliste materjalide ja munitsipaalüksuse Krasnenkaja retška ja Narva linna delegatsioonide vahetamist kultuurivaldkonnas ning osalevad ühisüritustes.

Munitsipaalne ringkond Krasnenkaja retška asub Sankt-Peterburi Kirovi rajoonis, seal elab umbes 41 000 inimest.
Koostöö Narva linna ja Peterburi Kirovi rajooni vahel toimib juba palju aastaid, mille jooksul nii Narvas kui ka Peterburis oli organiseeritud palju konverentse, teatri etendusi, seminare ja kontserte.


Nelli Buinitskaja
Narva Linnakantselei avalike suhete nõunik
nelli.buinitskaja@narva.ee

Lisatud 27.02.2018, 12:49
Muudetud 27.02.2018, 13:03

eelmine järgmine