Narva linn


Narva Sotsiaaltöökeskus

Rahu põik 10, Narva
www.nstk.ee
E-post: nstk@narva.ee
põhimäärus

Juhataja Tatjana Stolfat
tel. 3577015
tatjana.stolfat@narva.ee
Juhataja asetäitja Yulia Khoreva
tel. 3577096
yulia.khoreva@narva.ee
Referent Kristi Mürk
tel. 3577096
hooldekodu@narva.ee

Hooldekodu osakond

Hooldekodus pakutakse

Ööpäevaringne
hooldusteenus
Sotsiaalse rehabilitatsiooni
teenus
Sotsiaalnõustamine Rehabilitatsiooniplaanide
koostamine

Sotsiaaltöötaja Jelena Kuzmina
tel 3577503, jelena.kuzmina@narva.ee
Informatsioon hooldekodusse paigutamise kohta.

Majandusjuhataja Tatiana Solovieva
tel 3577014, majandusjuhataja@nstk.ee
Invatranspordi teenuse tellimine, sauna ja vanni kasutamise teenuse tellimine.

Terviseedenduse töötaja Valentina Volkova
tel 3577014
Informatsioon ja registreerimine sotsiaalse rehabilitatsiooni teenuse saamiseks.

Sotsiaalnõustaja Irina Eglet
tel 3569519, irina.eglet@nstk.ee
→ Nõustamine sotsiaalküsimustes.
→ Isikut tõendavate dokumentide vormistamine Ida Prefektuuri Narva politseijaoskonna ennetus-ja menetlustalituses isikutele, kelle terviseseisund ei võimalda neil prefektuuri ilmuda.
→ Informatsioon rehabilitatsiooniteenuste saamise kohta.
→ Registreerimine rehabilitatsioonikomisjoni istungile rehabilitatsiooniplaani koostamiseks.
→ Eestkostjate aruannete koostamine.

Sotsiaalmaja osakond

Öömaja teenus Erihooldusteenused
psüühiliste häiretega inimestele
Koduteenused

Tegevusterapeut Natalia Tjutina
tel 3569524, natalia.tjutina@nstk.ee
Informatsioon erihoolekandeteenuste kohta (igapäevaelu toetamise teenus, töötamise toetamise teenus, toetatud elamise teenus).

Koduhoolde spetsialist Zinaida Kulp
tel 3569521, zinaida.kulp@nstk.ee
Informatsioon koduteenuste kohta.

Sotsiaaltöötaja Vadim Zagorodnjuk
tel 3569533, vadim.zagorodnjuk@nstk.ee
Informatsioon öömaja teenuste kohta.

Öömaja valvelaud
tel 3569534

Turvakodu osakond

Laste varjupaiga teenus Asenduskoduteenus Psühholoogiline nõustamine

Spetsialist Žanna Golubtšikova
tel 3569511, zhanna.golubtsikova@nstk.ee
Turvakodu osakonna tegevuse koordineerimine, sponsoriabi.

Sotsiaaltöötaja Julia Shupilova
tel 3569512, julia.shupilova@nstk.ee
Lastega perede sotsiaalnõustamine.

Psühholoog Natalia Anokhina
tel 3569514, natalja.anokhina@nstk.ee
Psühholoogiline nõustamine Narva linna Sotsiaalabiameti suunamisel.

Lisatud 24.10.2012, 20:08
Muudetud 02.01.2017, 10:43

eelmine järgmine