Narva linn


Narva Linnavalitsus
Linnapea Tarmo Tammiste
Peetri plats 5, Narva 20308
Tel 3599001, faks 3599010
E-post: narvalv@narva.ee, tarmo.tammiste@narva.ee
Abilinnapea Aleksei Jevgrafov
Peetri plats 5, Narva 20308
Tel. 3599007
e-post: aleksei.jevgrafov@narva.ee
Linnavalitsuse liige Jelena Golubeva
Peetri plats 5, Narva 20308
Tel. 3599182, faks 3599181
E-post: jelena.golubeva@narva.ee
Linnavalitsuse liige Viktoria Lutus
Peetri plats 1, Narva 20308
Tel. 3599122, faks 3599199
E-post: viktoria.lutus@narva.ee
Linnavalitsuse liige Andrei Antonov
Linda tn 4, Narva 20309
Tel. 3569445, faks 3569602
E-post: andrei.antonov@narva.ee
Narva Linnavalitsuse liikmete arvu ja struktuuri kinnitamine
/Narva Linnavolikogu 07.11.2017 otsus nr 61/
Linnavalitsuse juhtkonna tööjaotusest
/Narva Linnavalitsuse 15.11.2017 korraldus nr 1143-k/
Narva Linnavolikogu esimehele ja Narva Linnavalitsuse liikmetele makstava tasu suurus ja maksmise kord
Narva Linnavolikogu 28.11.2013 määrus nr 27
Narva Linnavalitsuse reglement
Narva linnasekretär
Linnasekretär Ants Liimets
Peetri plats 5, 20308 Narva
Tel. 3599002
E-post: ants@narva.ee
Vastuvõtt:
E 15:00-17:00
Linnavalitsuse juhtkonna tööjaotusest
/Narva Linnavalitsuse 15.11.2017 korraldus nr 1143-k/
Lisatud 14.12.2016, 10:15
Muudetud 02.08.2018, 15:26

eelmine järgmine