Narva linn


Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet

Asukoht:
Peetri plats 3-23
Tel. 3599155
E-post: linnamajandus@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-13.00

Reg. nr. 75039729
Põhimäärus

Direktor Jelena Skulatšova
Peetri plats 3-23
Tel. 3599156, 56157285
jelena.skulatsova@narva.ee
Vastuvõtt: E 15.00-17.00,
eelregistreerimine tel. 3599155
Sekretär Darja Orehhova
Peetri plats 3-24
Tel. 3599155
linnamajandus@narva.ee
Referent-tõlk Inga Auer
Peetri plats 3-23
Tel. 3599153
inga.auer@narva.ee
Riigihangete spetsialist
Konstantin Rostovtsev

Peetri plats 3-22
Tel. 3599255
konstantin.rostovtsev@narva.ee

Korrakaitse teenistus

Jurist - teenistuse juht
Julia Tuštšenko

Peetri plats 3-21
Tel. 3599195, 53053474
julia.tustshenko@narva.ee
Peaspetsialist Dmitri Djakov
Peetri plats 3-3
Tel. 3599132, 56650669
dmitri.djakov@narva.ee
Vanemspetsialist Jüri Teslenko
Peetri plats 3-3
Tel. 3599074, 56940085
juri.teslenko@narva.ee
Vanemspetsialist Vassili Mihhailov
Peetri plats 3-3
Tel. 3599075, 53001358
vassili.mihhailov@narva.ee

Kommunaal- ja ehitusosakond

Juhataja Tatjana Lennuk
Peetri pl 3-21
Tel. 3599139, 56157297
tatjana.lennuk@narva.ee
Vastuvõtt: E 15.00-17.00
Liikluskorralduse vanemspetsialist
Igor Kruglov
Peetri pl 3-21
Tel. 3599136, 56157294
igor.kruglov@narva.ee
Keskkonna vanemspetsialist
Dmitri Koroljov

Peetri pl 3
Tel. 3599253
dmitri.koroljov@narva.ee
Kommunaalküsimuste vanemspetsialist
Rimma Aleksejeva
Peetri pl 3-21
Tel. 3599214, 56649020
rimma.aleksejeva@narva.ee
Heakorra vanemspetsialist
Jelena Magdina
Peetri pl 3
Tel. 3599216, 58553190
jelena.magdina@narva.ee
Heakorra vanemspetsialist
Jekaterina Širai
Peetri pl 3
Tel. 3599131, 5181353
jekaterina.shirai@narva.ee
Heakorra vanemspetsialist
Veera Mihhailova
Peetri pl 3-21
Tel. 3599196, 56650664
veera.mihhailova@narva.ee
Teede vanemspetsialist
Aleksandr Tšernossitov
Peetri pl 3-21
Tel. 3599134, 55981781
aleksandr.tsernossitov@narvaplan.ee
Teede vanemspetsialist
Toomas Mägi
Peetri pl 3-21
Tel. 5239474
toomas.magi@narvaplan.ee
Ehituse vanemspetsialist
Aleksandr Artemjev

Peetri pl 3-20
Tel. 3599166, 56654230
aleksandr.artemjev@narva.ee
Ehituse vanemspetsialist
Peetri pl 3-20
Tel. 3599162
Ehituse vanemspetsialist
Peetri pl 3-20
Tel. 3599167

Varade osakond

Juhataja Natalja Šibalova
Peetri plats 3-23
Tel. 3599135, 51960101
natalja.shibalova@narva.ee
Vastuvõtt: E 15.00-17.00
Peaspetsialist Jekaterina Kazakova
Teenistussuhe peatatud
Peaspetsialist Irina Smirnova
Tel. 3599130
irina.smirnova@narva.ee
Peaspetsialist Irina Geveller
Tel. 3599142, 56650191
irina.geveller@narva.ee
Peaspetsialist Andrei Korol
Peetri pl 3-20
Tel. 3599197, 56157283
andrei.korol@narva.ee
Vanemspetsialist Pille Pihelgas
Tel. 3599144
pille.pihelgas@narva.ee
Vanemspetsialist Veera Andrejeva
Tel. 3599164, 56650661
veera.andrejeva@narva.ee
Vanemspetsialist Natalja Maslennikova
Tel. 53033522
natalja.maslennikova@narva.ee
Vanempetsialist Svetlana Nikiforova
Tel. 3599141, 56487827
svetlana.nikiforova@narva.ee
Vanemspetsialist Nikolai Ivanov
Tel. 3599165, 56157298
nikolai.ivanov@narva.ee
Spetsialist Marina Leitsinger
Tel. 3599157, 56650191
marina.leitsinger@narva.ee
Spetsialist Tatjana Filatova
Tel. 3599143
tatjana.filatova@narva.ee

Haldusteenistus

Haldusjuht Aleksandr Pereskoka
Peetri plats 3-24
Tel. 3599160
aleksandr.pereskoka@narva.ee
Administraator Valeri Jääger
Kreenholmi 25
Tel. 53231677
valeri.jaager@narva.ee
Valvurid
Kreenholmi 25
Tel. 5066816
Lisatud 30.12.2016, 13:54
Muudetud 03.10.2019, 15:26

Tagasi