Narva linn


Narva Linnakantselei

Asukoht:
Peetri plats 5
Tel. 3599222, faks 3599020
E-post: narvalv@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna: 12.00-13.00

Reg. nr. 75008485
Põhimäärus

 Linnakantselei tasuliste teenuste hinnakiri

Linnasekretär Ants Liimets

Avalike suhete nõunik
Nelli Buinitskaja
Tel. 3599098, Peetri pl 3-16
nelli.buinitskaja@narva.ee
Välissuhete nõunik Tatjana Laanvee
Tel. 3599060, kab. 217
tatjana.laanvee@narva.ee
Nõunik Urmas Tokman
Tel. 3599017, kab. 309
urmas.tokman@narva.ee
Nõunik Riina Vee
Tel. 3599021, kab. 308
riina.vee@narva.ee
Vanemspetsialist
Anastassia Tarassova
Tel. 3599028
anastassia.tarassova@narva.ee
Vastuvõtt: E, K 9-12; 13-17
Alaealiste komisjoni istung: T 14.00
Vanemspetsialist Svetlana Tamm
Tel. 3599012, kab. 217
svetlana.tamm@narva.ee
Linnapea sekretär Marina Kurilenko
Tel. 3599013, kab. 213
marina.kurilenko@narva.ee

Asjaajamisteenistus

Juhataja Kairi Johannes
Tel. 3599222, kab. 315
kairi.johannes@narva.ee
Vaneminspektor Larissa Bogatova
Tel. 3599027, kab. 318
larissa.bogatova@narva.ee
Vaneminspektor Jelena Tõsjatova
Tel. 3599016, kab. 307
jelena.tosjatova@narva.ee
Arvutioperaator Silvi Altmann
Tel. 3599018, kab. 316
silvi.altmann@narva.ee
Arvutioperaator Marika Verro
Tel. 3599015, kab. 316
marika.verro@narva.ee
Arvutioperaator Anastassia Hmeljova
(Töösuhe peatatud)

Elanikkonna perekonnaseisu ja registreerimise büroo

- Elanikkonna registreerimine
Asukoht: Peetri plats 3-2
Vastuvõtt: E, K 9.00-12.00, 14.00-17.00; R 8.00-12.00

Peaspetsialist Jelena Jušina
Tel. 3599096
jelena.jushina@narva.ee
Vanemspetsialist Serafima Gorjunova
Tel. 3599095
serafima.gorjunova@narva.ee
Spetsialist Sofja Degel
Tel. 3599097
sofja.degel@narva.ee

- Perekonnaseisutoimingud
Asukoht: Joala tänav 12, 20103 Narva
Vastuvõtt:
E, K 9.00-13.00; T, N 13.00-16.00
Surmajuhtumi registreerimine:
E, K, R 9.00-16.00 (vaheaeg 13.00-13.30); T, N 9.00-16.00 (vaheaeg 12.30-13.00)
Surmajuhtumi registreerimisel väljaspool vastuvõtu aega palume helistada uksekella

Peaspetsialist Asta Kampus
Tel 3321273
asta.kampus@narva.ee
Peaspetsialist Karin Martsepp
Tel 3321276
karin.martsepp@narva.ee

Infoteenistus

Asukoht: Peetri plats 3-16
Tel. 3599099
info@narva.ee

Vanemspetsialist Jekaterina Širai
Tel. 3599099
jekaterina.shirai@narva.ee
Vanemspetsialist Joel Kirber
Tel. 3599091
joel.kirber@narva.ee

Juriidiline teenistus

Juhataja Üllar Kaljuste
Tel. 3599008, kab. 224
yllar.kaljuste@narva.ee
Nõunik-jurist Petr Nyakk
Tel. 3599111, kab. 112
pjotr.nakk@narva.ee
Jurist Sergei Solodov
Tel. 3599115, kab. 317
sergei.solodov@narvaplan.ee
Jurist Rein Pärtel
rein.partel@narva.ee

Infotehnoloogia teenistus

Vanemspetsialist Aarne Pärtels
Tel. 3599200, kab. 222
aarne.partels@narva.ee
Vanemspetsialist Jelena Maksimova
Tel. 3599273, kab. 222
jelena.maksimova@narva.ee

Raamatupidamisteenistus

Pearaamatupidaja Riina Lausmaa
Tel. 3599025, kab. 310
riina.lausmaa@narva.ee
Pearaamatupidaja asetäitja
Natalja Tolstjankova

Tel. 3599024, kab. 311
natalja.tolstjankova@narva.ee
Raamatupidaja Relika Tolmatšova
Tel. 3599023, kab. 312
relika.tolmatsova@narva.ee

Haldusteenistus

Peaspetsialist Olga Muižnieks
Tel. 3599029, kab. 103
olga.muiznieks@narva.ee
Spetsialist Tatjana Bogdanova
Tel. 3599223, kab. 102
Korrapidajad
Tel. 3599005, kab. 101
Lisatud 18.06.2008, 10:06
Muudetud 19.04.2018, 16:12

Tagasi