Narva linn


Narva Linnakantselei

Narva linna ametiasutuste vastuvõtuajad alates 16.03.2020

Asukoht:
Peetri plats 5
Tel. 3599222, faks 3599020
E-post: narvalv@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna: 12.00-13.00

Reg. nr. 75008485
Põhimäärus

Linnakantselei tasuliste teenuste hinnakiri

Linnasekretär Üllar Kaljuste
Tel. 3599008, kab. 217
yllar.kaljuste@narva.ee

Linnapea sekretär Marika Verro
Tel. 3599013, kab. 213
marika.verro@narva.ee
Nõunik Nelli Aleksandrova
Tel. 3599060, kab. 312
nelli.aleksandrova@narva.ee
Nõunik Urmas Tokman
Tel. 3599017, kab. 309
urmas.tokman@narva.ee

Juriidiline ja personaliteenistus

Juhataja
Jurist Sergei Solodov
Tel. 3599115, kab. 317
sergei.solodov@narva.ee
Vanemspetsialist Jelena Tõsjatova
Tel. 3599016, kab. 318
jelena.tosjatova@narva.ee
Jurist Rein Pärtel
rein.partel@narva.ee
Vanemspetsialist Karin Uustallo
Tel. 3599040, kab. 311
karin.uustallo@narva.ee
Vanemspetsialist Tatjana Izotova
Tel. 3599123
tatjana.izotova@narva.ee

Asjaajamisteenistus

Juhataja Kairi Johannes
Tel. 3599222, kab. 315
kairi.johannes@narva.ee
Vanemspetsialist Joel Kirber
Tel. 3599015, kab. 316
joel.kirber@narva.ee
Spetsialist Riina Vee
Tel. 3599021, kab. 308
riina.vee@narva.ee

Elanikkonna perekonnaseisu ja registreerimise büroo

- Elanikkonna registreerimine
Asukoht: Peetri plats 3-2

Eriolukorra tõttu on vastuvõtuaeg esmaspäeviti kell 14:00-16:00.
Kõikide küsimuste korral helistada tel 3599095 või tel 3599096, saata e-kiri
jelena.jushina@narva.ee.
Elukohateadet ja ruumi omaniku õigustatud nõudmine on võimalik esitada:
- Saates digitaalselt allkirjastatud avalduse e-posti teel
- Kasutades e-rahvastikuregistri
e-teenust
- Saates posti teel ja lisades teatele koopia isikut tõendava dokumendi isikuandmetega leheküljest (Elanikkonna registreerimise büroo, Peetri plats 3, Narva 20308)
Elukohatõendi avaldust on võimalik esitada:
- Saates digitaalselt allkirjastatud dokumendid e-posti teel
- Saates posti teel ja lisades teatele koopia isikut tõendava dokumendi isikuandmetega leheküljest (Elanikkonna registreerimise büroo, Peetri plats 3, Narva 20308)

Peaspetsialist Jelena Jušina
Tel. 3599095
jelena.jushina@narva.ee
Spetsialist Sofja Degel
Tel. 3599096
sofja.degel@narva.ee

- Perekonnaseisutoimingud
Asukoht: Joala tänav 12, 20103 Narva
Seoses riigis väljakuulutatud eriolukorraga toimub kuni 1.maini 2020 Narva linnakantselei elanikkonna perekonnaseisu ja registreerimise büroos (Joala tn 12) abielude sõlmimine ilma külalisteta.
Jätkuvad need toimingud, mis nõuavad isiklikku kohale tulemist.
Vastuvõtt toimub eelneva kokkuleppe alusel: teisipäev 13.00-16.00 ja kolmapäev 9.00-13.00.
Abielupaaridel kasutada võimalusel lapse sünni registreerimiseks
e-teenust.

Peaspetsialist Asta Kampus
Tel 3321273
asta.kampus@narva.ee
Peaspetsialist Karin Martsepp
Tel 3321276
karin.martsepp@narva.ee
Peaspetsialist Merlin Martsepp
Tel 3570002
merlin.martsepp@narva.ee

Infotehnoloogia teenistus

Peaspetsialist Aarne Pärtels
Tel. 3599200, kab. 214
aarne.partels@narva.ee
Peaspetsialist Jelena Maksimova
Tel. 3599273, kab. 214
jelena.maksimova@narva.ee
Vanemspetsialist
Vladimir Bohhan

Tel. 3599272, kab. 214
vladimir.bohhan@narva.ee

Haldusteenistus

Peaspetsialist Svetlana Tamm
Tel. 3599029, kab. 103
svetlana.tamm@narva.ee
Spetsialist Tatjana Bogdanova
Tel. 3599026, kab. 102
Korrapidajad
Tel. 3599005, kab. 101
Lisatud 18.06.2008, 10:06
Muudetud 31.03.2020, 15:06

Tagasi