Narva linn


Narva Linnakantselei

Peetri plats 5
Tel. 3599222
narvalv@narva.ee
Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna: 12.00-13.00
Reg. nr. 75008485
Põhimäärus
Linnakantselei tasuliste teenuste hinnakiri

Linnasekretär Üllar Kaljuste
Tel. 3599008, kab. 217
yllar.kaljuste@narva.ee

Linnapea sekretär Marika Verro
Tel. 3599013, kab. 213
marika.verro@narva.ee
Nõunik
(teenistussuhe peatatud)
Tel. 3599060, kab. 312
Nõunik Urmas Tokman
Tel. 3599017, kab. 309
urmas.tokman@narva.ee

Juriidiline ja personaliteenistus

Juhataja
Jurist Sergei Solodov
Tel. 3599115, kab. 317
sergei.solodov@narva.ee
Vanemspetsialist Jelena Tõsjatova
Tel. 3599016, kab. 318
jelena.tosjatova@narva.ee
Jurist Rein Pärtel
rein.partel@narva.ee
Vanemspetsialist Karin Uustallo
Tel. 3599040, kab. 311
karin.uustallo@narva.ee
Vanemspetsialist Tatjana Izotova
Tel. 3599123
tatjana.izotova@narva.ee

Asjaajamisteenistus

Juhataja Kairi Johannes
Tel. 3599222, kab. 315
kairi.johannes@narva.ee
Vanemspetsialist Joel Kirber
Tel. 3599015, kab. 316
joel.kirber@narva.ee
Spetsialist Riina Vee
Tel. 3599021, kab. 308
riina.vee@narva.ee

Elanikkonna perekonnaseisu ja registreerimise büroo

- Elanikkonna registreerimine
Asukoht: Peetri plats 3-2
Vastuvõtuajad:
esmaspäev 9:00-12:00/14:00-18:00; kolmapäev 9:00-12:00/14:00-17:00;
reede 8:00-12:00.
Kõikide küsimuste korral helistada tel 3599095 või tel 3599096, saata e-kiri jelena.jushina@narva.ee.
Elukohateadet ja ruumi omaniku õigustatud nõudmine on võimalik esitada:
- Saates digitaalselt allkirjastatud avalduse e-posti teel
- Kasutades e-rahvastikuregistri e-teenust
- Saates posti teel ja lisades teatele koopia isikut tõendava dokumendi isikuandmetega leheküljest (Elanikkonna registreerimise büroo, Peetri plats 3, Narva 20308)
Elukohatõendi avaldust on võimalik esitada:
- Saates digitaalselt allkirjastatud dokumendid e-posti teel
- Saates posti teel ja lisades teatele koopia isikut tõendava dokumendi isikuandmetega leheküljest

Peaspetsialist Jelena Jušina
Tel. 3599095
jelena.jushina@narva.ee
Spetsialist Sofja Degel
Tel. 3599096
sofja.degel@narva.ee

- Perekonnaseisutoimingud
Asukoht: Joala tänav 12, 20103 Narva
Vastuvõtuajad:
esmaspäev, kolmapäev 9:00–13:00; teisipäev, neljapäev 13:00–16:00.
Abielude sõlmimine toimub piiratud arvu külalistega. Abielupaaridel kasutada võimalusel lapse sünni registreerimiseks e-teenust.

Peaspetsialist Asta Kampus
Tel 3321273
asta.kampus@narva.ee
Peaspetsialist Karin Martsepp
Tel 3321276
karin.martsepp@narva.ee
Peaspetsialist Merlin Martsepp
Tel 3570002
merlin.martsepp@narva.ee

Infotehnoloogia teenistus

Peaspetsialist Aarne Pärtels
Tel. 3599200, kab. 214
aarne.partels@narva.ee
Peaspetsialist Jelena Maksimova
Tel. 3599273, kab. 214
jelena.maksimova@narva.ee
Vanemspetsialist
Vladimir Bohhan

Tel. 3599272, kab. 214
vladimir.bohhan@narva.ee

Haldusteenistus

Peaspetsialist Svetlana Tamm
Tel. 3599029, kab. 103
svetlana.tamm@narva.ee
Spetsialist Tatjana Bogdanova
Tel. 3599026, kab. 102
Korrapidajad
Tel. 3599005, kab. 101
Lisatud 18.06.2008, 10:06
Muudetud 17.08.2020, 13:25

Tagasi