Narva linn


Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet

Asukoht:
Peetri plats 3 - 5
Tel. 3599140, faks 3599042
areng@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-13.00

Reg. nr. 75029524
Põhimäärus

Direktor Georgi Ignatov
Tel. 3599041
georgi.ignatov@narva.ee

Juhiabi-analüütik Anton Võlitok
Tel. 3599049
anton.volitok@narva.ee

Sekretär-personalispetsialist
Polina Erikson
Tel. 3599140
areng@narva.ee

Projektide teenistus

Juhataja Anne Veevo
Tel. 3599080
anne.veevo@narva.ee

Peaspetsialist Angelina Liiv
Tel. 3599047
angelina.liiv@narva.ee

Peaspetsialist Natalia Orava
Tel. 3599085
natalia.orava@narva.ee

Peaspetsialist Jackline Holter
Tel. 3599072
jackline.holter@narva.ee

Vanemspetsialist Aleksandra Presnova
Tel. 3599266
aleksandra.presnova@narva.ee
Vanemspetsialist Valeria Hohlova
Tel. 3599046
valeria.hohlova@narva.ee

Raamatupidamise- ja finantsteenistus

Juhataja Natalja Smelova
Tel. 3599043
natalja.smelova@narva.ee

Pearaamatupidaja Niina Krõlova
Tel. 3599133
niina.krolova@narva.ee

Pearaamatupidaja asetäitja
Natalja Akimova

Tel. 3599150
natalja.akimova@narva.ee

Juhtivökonomist Lidija Sergejenko
Tel. 3599146
lidia.sergejenko@narva.ee

Raamatupidaja Veronika Nikitina
Tel. 3599088
veronika.nikitina@narva.ee

Raamatupidaja Valentina Hrenova
Tel. 3599145
valentina.hrenova@narva.ee

Raamatupidaja Jelena Smirnova
Tel. 3599147
jelena.smirnova@narva.ee

Raamatupidaja Sergei Sinitsõn
Tel. 3599054
sergei.sinitson@narvaplan.ee

Raamatupidaja Jevgenia Humonen
Tel. 3599045
jevgenia.humonen@narva.ee

Raamatupidaja Tatjana Tšudakova
(Töösuhe peatatud)

Ettevõtluse- ja tarbijakaitse teenistus

Juhataja Maria Terebilina
Tel. 3599044
maria.terebilina@narva.ee

Peaspetsialist Galina Smolina
Tel. 3599048
galina.smolina@narva.ee

Peaspetsialist Viktoria Kaju
Tel. 3599083
viktoria.kaju@narva.ee

Vanemspetsialist Olga Tšerjomuškina
Tel. 3599275
olga.tserjomuskina@narva.ee

Spetsialist Veera Leitsinger
Tel. 3599086
veera.leitsinger@narva.ee

Spetsialist Anastassia Tjazelova
Tel. 3599087
anastassia.tjazelova@narva.ee

Narva Külastuskeskus
Lisatud 18.06.2008, 09:49
Muudetud 11.04.2017, 17:45

eelmine järgmine