Narva linn


Narva Linna Arenduse ja Ökonoomika Amet

Asukoht:
Peetri plats 3-5
Tel. 3599140, faks 3599042
areng@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-13.00

Reg. nr. 75029524
Põhimäärus
Direktor Juri Saija
Tel. 3599041, 53444351
juri.saija@narva.ee
Juhiabi-analüütik Anton Võlitok
Tel. 3599049
anton.volitok@narva.ee
Sekretär-asjaajaja Julia Varenik
Tel. 3599140
areng@narva.ee

Projektide teenistus

Juhataja Anne Veevo
Tel. 3599080, 55535420
anne.veevo@narva.ee
Peaspetsialist Polina Erikson
Tel. 3599046, 5080062
polina.erikson@narva.ee
Peaspetsialist Jekaterina Masalska
Tel. 3599082, 58669984
jekaterina.masalska@narva.ee
Peaspetsialist Natalia Orava
Tel. 3599085, 5014191
natalia.orava@narva.ee
Peaspetsialist Jackline Holter
Teenistussuhe peatatud
Vanemspetsialist
Tel. 3599266
Vanemspetsialist Arina Tsetlina
Tel. 3599047, 56356071
arina.tsetlina@narva.ee

Raamatupidamise- ja finantsteenistus

Juhataja Natalja Smelova
Tel. 3599043
natalja.smelova@narva.ee
Pearaamatupidaja Niina Krõlova
Tel. 3599133
niina.krolova@narva.ee
Pearaamatupidaja asetäitja
Natalja Akimova

Tel. 3599150
natalja.akimova@narva.ee
Juhtivökonomist Lidija Sergejenko
Tel. 3599146
lidia.sergejenko@narva.ee
Raamatupidaja Veronika Nikitina
Tel. 3599088
veronika.nikitina@narva.ee
Raamatupidaja Jevgenia Humonen
Tel. 3599045
jevgenia.humonen@narva.ee
Raamatupidaja Jelena Smirnova
Tel. 3599147
jelena.smirnova@narva.ee
Raamatupidaja Sergei Sinitsõn
Tel. 3599054
sergei.sinitson@narvaplan.ee

Ettevõtluse- ja tarbijakaitse teenistus

Juhataja Maria Terebilina
Tel. 3599044
maria.terebilina@narva.ee
Peaspetsialist Viktoria Kaju
Tel. 3599083
viktoria.kaju@narva.ee
Vanemspetsialist Olga Tšerjomuškina
Tel. 3599275
olga.tserjomuskina@narva.ee
Spetsialist Anastassia Tjazelova
Tel. 3599087
anastassia.tjazelova@narva.ee
Spetsialist Angelina Ivanova
Tel. 3599137
narva@visitestonia.com
Spetsialist Maria Semenova
Tel. 3565002
bastion@narva.ee
Spetsialist Niina Kozõreva
Tel. 3565002
bastion@narva.ee
Spetsialist Denis Bjorkland
Tel. 3565002
bastion@narva.ee
Narva Külastuskeskus Victoria bastioni kasematid
Lisatud 18.06.2008, 09:49
Muudetud 01.10.2019, 15:54

Tagasi järgmine