Narva linn


Narva Linnavalitsuse Kultuuriosakond

Asukoht: Peetri plats 1, IV korrus
Tel. 35 99120, Faks 35 99199
kultuur@narva.ee

Tööaeg:
E 8.00-18.00
T-N 8.00-17.00
R 8.00-16.00
Lõuna 12.00-13.00

Juhataja Viktoria Lutus
Tel. 35 99122
viktoria.lutus@narva.ee

Personaliinspektor Tatjana Izotova
Tel. 35 99123
tatjana.izotova@narva.ee

Referent Vladislav Iljin
Tel. 35 99127
vladislav.iljin@narva.ee

Sekretär Irina Neudahhina
Tel. 35 99120
kultuur@narva.ee

Kultuuri- ja sporditeenistus

Juhataja asetäitja kultuuri ja spordi alal
Dmitri Vergun
Tel. 35 99121
dmitri.vergun@narva.ee

Peaspetsialist
Anastassia Yakovleva
Tel. 35 99259
anastassia.yakovleva@narva.ee

Peaspetsialist
Olga Bortsova
Tel. 35 99090
olga.bortsova@narva.ee

Peaspetsialist
Juliana Janno
Tel. 35 99229
juliana.janno@narva.ee

Haridusteenistus

Juhataja asetäitja haridusalal
Larissa Degel
Tel. 35 99280
larissa.degel@narva.ee
Peaspetsialist Irina Tabakova
Tel 35 99212
irina.tabakova@narva.ee
Peaspetsialist Polina Frantseva
Tel. 35 99219
polina.frantseva@narva.ee
Peaspetsialist Jekaterina Šemarina
(teenistussuhe peatatud)

Raamatupidamis- ja majandusteenistus

Pearaamatupidaja
Ljudmila Moissejeva
Tel. 35 99124
ljudmila.moissejeva@narva.ee
Vastuvõtt: E-R 8.00-12.00

Pearaamatupidaja asetäitja
Kalle-Kaleva Kreek
Tel. 35 99125
kalle.kreek@narva.ee

Vanemraamatupidaja
Jelena Igolkina

Tel. 35 99126
jelena.igolkina@narva.ee

Ökonomist Aleksei Solovjov
Tel. 35 99213
aleksei.solovjov@narva.ee

Infotehnoloog
Andrei Vargunin

Tel 35 99218
andrei.vargunin@narva.ee

Varustusinsener
Ljudmila Aleksejeva

Tel 35 99209
ljudmila.aleksejeva@narva.ee

Raamatupidaja Jelena Gedz
Tel. 35 99205
jelena.gedz@narva.ee

Raamatupidaja Inna Golubeva
Tel. 35 99203
inna.golubeva@narvakultuur.ee

Raamatupidaja Maksim Grigorjev
Tel. 35 99069
maksim.grigorjev@narva.ee

Raamatupidaja Svetlana Guljajeva
Tel. 35 99035
svetlana.guljajeva@narva.ee

Raamatupidaja Ljubov Ivanova
Tel. 35 99207
ljubov.ivanova@narva.ee

Raamatupidaja Irina Jefimova
Tel. 35 99206
irina.jefimova@narva.ee

Raamatupidaja Rita Tolkova
Tel. 35 99261
rita.tolkova@narva.ee

Raamatupidaja Svetlana Labotkina
Tel. 35 99203
svetlana.labotkina@narva.ee

Raamatupidaja Niina Trofimova
Tel. 35 99260
niina.trofimova@narva.ee

Raamatupidaja Anna Metkovskaja
Tel. 35 99208
anna.metkovskaja@narva.ee

Raamatupidaja
Jelena Vereštšagina

Tel. 35 99281
jelena.verestsagina@narva.ee

Raamatupidaja Olga Nikitina
Tel. 35 99201
olga.nikitina@narva.ee

Raamatupidaja Galina Rojak
Tel 35 99285
galina.rojak@narva.ee

Raamatupidaja Galina Rusakova
Tel. 35 99221
galina.russakova@narva.ee

Raamatupidaja Olga Serdjukova
Tel. 35 99204
olga.serdjukova@narva.ee

Raamatupidaja Roza Šaidulina
Tel. 35 99211
roza.shaidulina@narva.ee

Raamatupidaja Margarita Šamrai
Tel. 35 99217
margarita.samrai@narva.ee

 

Lisatud 01.12.2008, 16:09
Muudetud 23.10.2017, 11:24

eelmine järgmine