Narva linn


Narva rahvuskultuuriseltsid

Narva Eesti Selts
esimees: Ants Liimets, tel.: 35 99002, 5133529
ants@narva.ee
Narva Juudi Kogukond
esimees: Marianna Kisseljova, tel.: 56352457
shalomnarva@mail.ru
Narva Linna Slaavi Kultuuriselts Svjatogor
esimees: Alla Matvejeva, tel.: 55608676, 3577715
alla_matvejeva@mail.ru  
Narva Valgevene Selts Sjabrõ
esimees: Vasily Zhdanovich, tel.: 5061387
sjabro-ljuda@mail.ru
Narva Ingerisoomlaste Selts
Juhatuse esimees Helle Kuldsepp, tel.: 58360084
Narva Tsuvaši selts Narspi
esimees: Liidia Grigorjeva, tel.: 3577566, 58149784
Liid51@mail.ru
Narva Tatari Kultuuriselts
esimees: Marjam Malõševa, tel.: 35 43551, 55681830
marjam50@mail.ru
http://www.narvatatarlar.eu

Narva Ukraina Kaasmaalaskond
esimees: Galina Maljarova, tel.: 35 60781, 5211676, 58055756
uzn@pisem.net
Vene Kogukond Rusitš
esimees: Gennadi Fillipov, tel.: 58051058
rusichi@hot.ee
Narva Rootsi Selts
esimees: Tamara Barbarina, tel.: 35 42854, 58135421

Narva Linna Sakslaste Selts Harmonie
esimees: Boriss Eidemiller, tel.: 35 63505, 55665089
harmonie1@hot.ee
Narva Poola Selts
esimees: Natalja Belotserkovskaja, 35 94923, 58366905
belotserkovska@mail.ru
Narva Uzbeki Selts Sogdiana
e
simees: Irina Kravtsova, tel.: 35 70787, 58026342
uznarva@gmail.com 
 
Venekultuuri selts NADEŽDA
Esimees Albina Pugatšenko, tel.: 35 70501, mob.: 55535899
zombi9876@mail.ru
NARVA RAHVUSVÄHEMUSTE KOORDINATSIOONINÕUKOGU
esimees: Natalja Belotserkovskaja, tel.: 35 94923, 58366905
tinarina2002@mail.ru
Rahvuskultuuride keskus
Esimees Sergei Burov, tel.: 58142132
MTÜ Rahvuslike, valgustuslike ja kultuursete
organisatsioonide keskus "Istoki"

Juhatuse liige: Alla Matvejeva
tel.: 3577715, 55608676
alla_matvejeva@mail.ru
MTÜ Poola Klubi Polonez
esimees: Veera Lavrova, Anna Malinovska
tel.: 58004218
narva.polonez@yandex.ru
MTÜ Narvamaa
esimees: Galina Šuškevitš
tel.: 53467608
reztoma@list.ru


Lisatud 09.06.2008, 14:38
Muudetud 24.10.2017, 10:06

Tagasi