Narva linn


Narva linna osalusega sihtasutused

SA Narva Haigla
Aadress: Haigla tänav 7, 20104 Narva
Tel. 3571800 , faks 3571801
E-post: haigla@narvahaigla.ee

SA Narva Linna Arendus
Juhatuse liige Sofja Homjakova
Tel. 56490179
E-post: narvalinnaarendus@gmail.com

SA Narva Linnaelamu
Aadress: Energia tänav 4, 20304 Narva
www.linnaelamu.ee
E-post: linnaelamu@hot.ee
Juhatuse esimees, tel. 3566200
Pearaamatupidaja, tel. 3566201
Raamatupidamine, tel. 3566202
Spetsialistid (lepingute vormistamine), tel. 3566203
Spetsialist (remont ja teenindus), tel. 3566205
Juristid, tel. 3566204

SA Narva linnaleht
Peetri plats 5, Narva
Tel. 55902233
E-post: narvalinnaleht@gmail.com

SA Narva Sadam
Aadress: Paul Kerese tänav 20, 21008 Narva
Juhatuse liige Sergei Lvov, tel 56567148
E-post: sergei.lvov18@gmail.com

SA Narva Muuseum
Aadress: Peterburi maantee 2, 20308 Narva
Tel. 3599230, faks 3599232
E-post: info@narvamuuseum.ee

SA Vaivara Kalmistud
Aadress: Aia tänav 1-8, Sinimäe alevik, Narva-Jõesuu linn, Ida-Virumaa
Tel. 53424096
E-post: kalmistud@vaivara.ee
Klienditeeninduspunkt Narvas:
Narva, A. Puškini tänav 25a (II korrus, ruum 208)
Tel. 3578088
Avatud: E-R 9:00-16:00

SA Narva Aleksandri Kirik
Aadress: Kiriku tänav 9, 20308 Narva
Tel. 3572820
E-post: narva@eelk.ee

SA Narva Tööstuspark ► 18. jaanuaril 2011. aastal ühines sihtasutus Narva Tööstuspark sihtasutusega Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus (reg. kood 90003841). Ühinenud sihtasutus jätkab tegevust SA Ida-Virumaa Tööstusalade Arendus nime all.

Lisatud 07.06.2008, 14:26
Muudetud 16.11.2018, 13:10

Tagasi