Narva linn


Narvas toimub puuetega inimeste infomess «Invapulss 2017»

Narva Linnavalitsus ja Narva linna Sotsiaalabiamet kutsuvad kõiki soovijaid osalema infomessil „Invapulss 2017,“ mis toimub 27. septembril Narvas, Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Narva õppekohas aadressil Kreenholmi 45. Üritus algab 11.00.

Infomessil on võimalus saada aktuaalset informatsiooni sotsiaalsete küsimuste kohta riigi ja linna asutuste nagu Sotsiaalkindlustusamet, Töötukassa, Narva Haigla ja Sotsiaalabiamet esindajatelt. Spetsialistidega kohtumised toimuvad kahes saalis: ühes on võimalik tutvuda linna- ja riigi poolsete abivõimalustega, teises aga on võimalus saada informatsiooni peredele, kus kasvavad puudega lapsed. Muuhulgas esitletakse ka informatsiooni erivajadustega laste õppe kohta Narvas.

Peale üldinformatsiooni saab infomessil individuaalset konsultatsiooni Sotsiaalkindlustusameti, Töötukassa, Narva Haigla, Sotsiaalabiameti, Narva Sotsiaaltöökeskuse, Politsei- ja piirivalveameti, „Linda“ kliiniku ja Eesti HIV-positiivsete võrgustiku spetsialistidelt.

Traditsiooniliselt saavad infomessi külastajad tutvuda liikumisraskuste, nägemis- ja kuulmispuuetega inimestele mõeldud toodete rendi ja müügiga tegelevate firmadega. Samuti esitletakse erinevaid hoolduse ja rehabilitatsiooni vahendeid.

Inimestele, kel on liikumisraskusi ja ei saa kasutada ühistransporti, võimaldatakse infomessi külastamiseks kasutada tasuta invatranspordi teenust. Invatranspordi tellimise soovi korral tuleb helistada telefonile 3569610 või saata teade e-posti aadressile aleksei.ivanov@narva.ee hiljemalt 25.09.2017.

SUURENDA
Plakat

Lisatud 25.09.2017, 10:44
Muudetud 25.09.2017, 11:45

eelmine järgmine