Narva linn


Arhitektuuriõppe töötuba /MUUDETUD 10.10.2017/

Hea Ida-Virumaa õpetaja!

Arhitektuuri töötoa muutunud kuupäev 25.oktoober kell 12. Ootame kõiki pedagooge!

Kutsume 25.oktoobril kell 12 osalema tasuta põnevas arhitektuuriõppe töötoas, milles räägime makettide ehitamisest ja ruumiliste loovülesannete kasutamisest koolitundides.

Töötuba toimub Narva Kolledžis Tallinna Arhitektuuribiennaali raames, kus muuhulgas on avatud 5. oktoobril arhitektuuribiennaali installatsioonivõistluse näitus. Soovitame sellega tutvuda enne töötoas osalemist. Lisaks on näituse külastamine hea võimalus õpilastele arhitektuurimaailma tutvustamiseks.

Töötoa eesmärk on tutvustada praktilisi ja käelisi ülesandeid, mida kasutada koolitundides õpilaste meeskonnatöö, loovuse ja ruumilise mõtlemise arendamiseks. Ülesandeid saab kasutada erinevas vanusegrupis ning ühendada erinevate ainetundidega (nt kunsti, -loodus, -käsitöö, -matemaatikaõpetus).

Ootame töötuppa kõiki huvitatuid õpetajaid ja juhendajaid. Töötuba on tasuta kestab u 2 tundi ning on kakskeelne (eesti ja vene keeles). Registreeru töötuppa hiljemalt 23. oktoobriks siin.

Töötuba juhendavad Elo Kiivet ja Maria Derlõš Linnalaborist. Töötoa toimumist toetab Arhitektuurikeskus, Briti Nõukogu ja Narva Kolledž.

Linnalabor on juba kümme aastat tegutsenud linnateemade kompetentsuskeskus. Usume, et linnaruumi areng puudutab kõiki, seetõttu peame ruumihariduse edendamist väga oluliseks.
Näiteks korraldame neljandat korda üle-eestilist koolinoorte arhitektuurikonkurssi “Minu unistuste linnaväljak!”, kuhu ootame töid kuni 3.novembrini. Parimate tööde autorid saavad vääriliselt autasustatud! Konkursi kohta loe lähemalt
http://nooredarhitektid.ee/.

Küsimused ja lisainfo:
maria@linnalabor.ee
+372 5110290

Lisatud 06.10.2017, 13:01
Muudetud 10.10.2017, 12:25

eelmine järgmine