Narva linn


Narva linna kriisikomisjoni erakorraline koosolek

Linnapea Aleksei Jevgrafovi ettepanekul toimus 9. aprillil kell 15:00 Narva linna kriisikomisjoni erakorraline koosolek, mis viidi läbi Skype'i vahendusel.

Linnapea edastas kohe koosoleku alguses äsjasaabunud teate, et Narva Hooldekodu ühe töötaja kordustest oli negatiivne.


Koosolekul päevakorras olid järgmised punktid:

♦ Narva Linnakantselei nõunik Urmas Tokman andis ülevaate Narva linnas läbiviidud tegevustest seoses eriolukorraga.

♦ Terviseameti Ida regionaalosakonna juhataja Marje Muusikus tutvustas terviseameti poolset tegevust ja andmeid, mis on seotud meie regiooniga.

♦ Politsei- ja Piirivalveameti tegevusest andis ülevaate Ida prefektuuri Narva politseijaoskonna juht Sergei Andrejev. Politsei palve kaupluste omanikele on, et nad ei lubaks müüa alkoholi alkoholijoobe tunnustega inimestele, kuna on sagenenud alkoholijoobes inimeste autojuhtimine.

♦ Narva Haigla peaarst Olev Silland rääkis haigla valmisolekust seoses koroonaviirusest tingitud olukorraga. Tänase päeva seisuga Narva haiglas koroonaviirusega haigestunud patsiente ei ole. Täpsustati Narva Haigla, Sotsiaaltöökeskuse ja politsei vahelist edaspidist koostööd.


Linnapea palub Narva linna elanikel võimalusel püsida kodus ning vajadusel aidata oma vanemaealisi lähedasi või naabreid, abi leidmiseks on võimalik alati helistada Narva linna Sotsiaalabiameti ööpäevaringsetele infotelefonidele.

Narva linna kriisikomisjoni koosolekul osales ka Ida regiooni eriolukorra tööde juht Ailar Holzmann, kes edastas otsuse, et Ida päästekeskuse teenistujad osalevad kohalike omavalitsuste kriisikomisjonide töös, saamaks ühtse pildi regioonis toimuvast ning jagada kriisikomisjonide otsuseid ja häid praktikaid kõikide omavalitsustega.

Järgmine koosolek on plaanis läbi viia 17. aprillil.


Narva Linnakantselei
narvalv@narva.ee

Lisatud 09.04.2020, 16:54
Muudetud 09.04.2020, 17:19

eelmine järgmine