Narva linn


Kalender > 24.02.2018

Tagasi

SA Narva Linna Arendus kutsub Äkkekülla kelgutama

24.02.2018, Kell 12:00
Äkkeküla
sergei.rymar@gmail.com

SA Narva Linna Arendus korraldab 24. veebruaril kelgutamist Äkkeküla mäel. Kutsume Narva linna elanikke ja külastajaid nautima värsket õhku kl 12-15. Äkkeküla kelgumägi on absoluutselt ohutu. Mäest on mugav mistahes spordiinventariga alla sõita. Võtke kaasa kelgud või - pesukauss :). Teid ootavad unustamatud talveelamused!

Peale kelgutamise pakume osaleda loomekonkursil. Kuulutame välja konkursi kõige ebatavaliste kelkude leidmiseks! Lase omal fantaasial ja huumorimeelel luua unikaalseid kelke. Kohapeal valib žürii 3 kõige ebatavalist kelku, ning autorid saavad premeeritud!
Samuti saab sellel päeval osaleda võistlustel nimega "Mäe kuningas". See on individuaalne kelgusõit. Osalejaid ootavad järsud pöörded ja konkurentidega võitlus. "Slaalomi" võistluseprogrammis on erinevate ülesannetega mäest allasõitmine. Juhtimise oskus pole kõige tähtsaim. Oluline on hasart, sõprade toetus, soov võita ja lõbutseda. Võitjad valitakse nii kiiruse, kui ka meeldejääva mulje järgi. Võitjaid premeeritakse!

Võistkonna kelgutamine toimub järgmistes nominatsioonides:
- "Parim spordimeeskond EV 100"
- "Parim kreatiivne meeskond EV 100"

Äkkeküla lastelinnakus ootavad lapsi animaatorid mängudega, laste suusatamine, lõbus muusika, kommid ja hea tuju! Kõik huvilised saavad proovida kätt Kaitseliidu tiirus ja SA Narva Linna Arendus poolt pakutaval Fatbike`iga sõidul.

Eesti 100. aastapäeva raames toimub Äkkekülas flashmob`i õhufoto tegemine. Ära lase mööda võimalust saada riigi ajaloo osaks!

Kutsume kõiki tähistama Eesti Vabariigi 100. aastapäeva koos meiega!


Sergei Rõmar
SA Narva Linna Arendus
sergei.rymar@gmail.com

Tagasi

eelmine järgmine