Narva linn


Kalender > 25.12.2017

Tagasi

Jõululinn (13:00-18:00)

25.12.2017, Kell 13:00
Äkkeküla
tel 3599229

25 ja 26 detsembril kutsume kõiki linnaelanikke Äkkekülasse, kus paikneb igaastane Jõululinn, traditsiooniliste meelelahutusega.

Jõulumeeleolu loovad:
- Jõuluvana maja koos armsa küüliku, päkapikkude ning jõulupostiga läbi mille saad saata jõulukirja oma kõige kallimatele.
- Mängumaja, kus toimuvad erinevad mängud ning mitmete diafilmide vaatlus.
- Jõulukäsitöötuba. Kõiki külastajaid õpetatakse tegema maagilisi paberinglikesi, mis hiljem toovad rõõmu igasse majja, lihtsaid ning säravaid kuuseehteid, kuduma imelisi lumehelbekesi ja kellukesi.
Kudumismeistrid saavad soetada imelist kaunist lõngast ning saada ostuga kingituseks uhkeid kudumiskavandeid. Samuti toimuvad eraldi meisterklassid nende jaoks, kes ei oska kududa, kuid äärmiselt soovivad omandada antud käsitöö aspekte.
- Lasteloomaaed ning hobused.
- Sportlikud mängud, talvised meelelahutused ning kohapealne orjenteerumine.
- Lõkke äärsed laulud ja tantsud.
- Jõulukohvik, kust leiate toite «Manufaktuuri» restoranist, koos traditsiooniliste jõulupraadidega.
- Jõulumaja koos traditsiooniliste jõulu maiustustega Vürtsibox’ilt. Vürtsibox’i vürtsikad kaprbid on ilusad, samas ka maitsvad ja tervislikud kingitused. Antud majast võite leida praetud mandilid erinevate vürtsidega, karamelliga ülevalatud maapähklid ning pulgakommid. Mandlite aromaatne lõhn toob majja tõelise jõulumeeleolu. Jõulupiparkoogid, mis on valmistatud spetsiaalse retspeti alusel, on erakordselt maitsvad!

Tule ja ammenda jõuluhõngu!

Tagasi

eelmine järgmine