Narva linn


Kalender > 15.09.2017

Tagasi

Liikumisharrastuse konverents

15.09.2017, Kell 11:00
Tartu Ülikooli Narva kolledž, Raekoja plats 2
narva.liigub@gmail.com

SA Narva Linna Arendus korraldab koostöös Narva Linnavalitsusega II Narva liikumisharrastuse konverentsi, mis toimub reedel, 15. septembril 2017 Tartu Ülikooli Narva kolledžis. Ühepäevasel konverentsil osaleb ligi 200 Narva sporditöötajat ning esinevad avasõnaga Kultuuriministeeriumi ja Eesti Olümpiakomiteedi esindajad ja oma ettekannetega ligi 10 spordieksperti.

Konverentsi eesmärgiks on arutleda spordi ja liikumisharrastuse populariseerimise võimalusi Narva linna ja Ida-Virumaa noorte ja elanike seas ning kokkuvõtteks leida selles valdkonnas olevate puuduste kõrvaldamise võimalusi.

Sel korral on käsitlusel kolm erinevat arutelublokki, kus esinevad oma ettekannetega järgmised esindajad:
Liikumise blokk: Liikumiselabor, Narva Soldino Gümnaasium ettekandega “Terviseedendav kool”;
„Sport kõigile“ blokk: Alo Lõoke (SA Eesti Terviserajad), Mati Lilliallik (Spordiürituste Korraldamise klubi), Kaarel Zilmer (Tallinna Ülikool);
Tippspordi blokk: Eesti Olümpiakomitee esinemine ja Raul Rebane (Gert Kanteri eluloo venekeelse raamatu esitlus).

Pärast iga bloki esinejate ettekandeid toimub 30-minutiline arutelu, kus osalejad saavad esitada oma küsimusi.

Konverentsile oodatakse kohaliku omavalitsuse ja Ida-Viru Maavalitsuse spetsialiste, spordikoolide ja klubide treenereid, üldhariduse ja koolieelsete lasteasutuste esindajaid ning kõiki neid, kes puutuvad oma töös kokku sporditegevuste ja spordiürituste korraldamisega.

Lisaks teadmiste omandamisele on konverentsil ainulaadne võimalus luua kontakte, vahetada kogemusi kolleegide ja ekspertidega ning kohapeal arutleda spordi ja liikumisharrastuse arendamise perspektiive Narva linnas.

Konverentsi peakorraldaja SA Narva Linna Arendus juhataja Sofja Homjakova rõhutab, et oluline on, et sporditeemade arutellu oleksid kaasatud kõik osapooled, nii spordiga seotud töötajad, kui ka ministeeriumi, maavalitsuse ja kohalike omavalitsuste esindajad.

Narva liikumisharrastuse II konverents algab reedel, 15. septembril 2017 kell 11:00 Tartu Ülikooli Narva kolledžis, aadressil Raekoja plats 2, Narva.

Registreerimine konverentsile on avatud ning kestab kuni 10.septembrini 2017.
Palume registreeruda konverentsil osalemiseks järgmisel lingil: https://goo.gl/forms/654HGAkvytypTqB12.

Kontaktisik: Olga Tapner
E-post: narva.liigub@gmail.com
Telefon: +372 5352 0412

Tagasi

eelmine järgmine