Narva linn


Kalender > 19.08.2017

Tagasi

Perepäev Äkkekülas

19.08.2017, Kell 12:00
Äkkeküla
narvalinnaarendus@gmail.com

Austatud Narva linna elanikud ja külalised!

SA Narva Linna Arendus kutsub kõiki laupäeval, 19.augustil kell 12:00, osalema üritusel "Aktiivne perepäev Äkkekülas".

19.augustil toimub Narvas esimest korda üritus "Aktiivne perepäev Äkkekülas". SA Narva Linna Arendus soovib pakkuda kõigile narvalastele ja meie linna külalistele võimaluse kogu perega meeldivalt puhkepäeva veeta ning võtta osa erinevatest seiklustest ja võistlustest.

Perepäeva raames korraldatakse erinevaid sport- ja seiklusmänge: jooksud, orienteerumine, rattasõidud, seiklusrajad jm.

Aktiivse perepäeva kavas on nn CROCS jooksud. Orienteerumist viib läbi spordiklubi "Asimuut", osalejatele pakutakse võimalust osaleda nii klassikalises, kui ka labürintorienteerumises. Toimuvad jalgrattasõidud Fatbike ratastel ning teadmisi jagatakse jalgrattakoolis.

Perepäeva kõige atraktiivsemaks sündmuseks on FORTACO poolt korraldatud seiklusrada ja pererada "Ema, Isa, Mina – sportlik pere".

Mis on FORTACO seiklusrada?
FORTACO seiklusrada – erinevad takistused ja köied puude vahel ja otsas, madalamal tasemel lastele ning kõrgemal tasemel täiskasvanutele. Samuti on ürituse külalistel unikaalne võimalus proovida ennast kaljuronimisel vertikaalsel kaljuseinal ning tunda vabalendu "ZIP LINE`iga" laskumisel.

Kõik pered on kutsutud osalema meeskonnavõistlusel "Ema, Isa, Mina – sportlik pere". Võistlustel osalemiseks tuleb moodustada vähemalt 3-liikmeline võistkond, kuhu kuulub 2 täiskasvanut ja vähemalt 1 laps (kuni 12 aastat). Võistkonnal tuleb läbida 400-meetrine võistlustrass, kus on erinevad ülesanded ja takistused. Registreeri oma meeskond e-posti aadressil aleksei.kolotkov@nla.ee, märkides kirja teemaks "PEREPÄEV", võib ka kohapeal võistluse päeval registreeruda.

Loodame, et peale sportimise leiab iga perepäeval osaleja endale meelepärase tegevuse. Perepäeva raames avab Politsei-ja Piirivalveamet noorsoopolitsei telgi, kus iga huvitatu saab vastused oma küsimustele. Õritusest võtavad osa veel Narva Noortekeskus, VitaTiim, Narva Linda Pereklubi @SURJA@, näomaalinguid joonistab Tatjana Kvitko. Samuti tuleb meile külla Tartu teaduskeskus AHHAA teadusteatri etendusega.

Kõik soovijad võivad võistelda meeskonnamängus Lasertag. Osalemiseks tuleb registreerida kaks 5-liikmelist meeskonda e-posti aadressil jekaterina.pavlova@nla.ee, märkides kirja teemaks "Lasertag PEREPÄEV", registreeruda võib ka kohapeal võistluse päeval.

Ürituse kõige väiksemad osalejad võivad tutvuda miniloomaaias loomadega. Samuti paigaldatakse ürituse toimumise päeval Äkkekülla batuudid, kavas on erinevad konkursid, tantsud, ZUMBA, minigolf, mitmeid meistriklasse, mängud klounidega, avatakse tiir, Kaitseliit demonstreerib eritehnikat, esinevad Narva vokaal-ja tantsukollektiivid jpm.

Üritus algab kell 12:00 Äkkekülas. Ürituse toimumise ajal võib igaüks osaleda SA Narva Linna Arendus poolt korraldatud loteriil. Auhindade loosimine toimub kell 15:00.


Sama päeva õhtul ootame kõiki teatrisõpru Joaorgu, et meeldivas õhkkonnas nautida suurelt ekraanilt Sankt-Peterburi teatrite etendusi.

Kavas on:
• 17:00 - Sankt-Peterburi suure nukuteatri etendus "Püüdke edu hetke"/ režissöör-lavastaja Aleksandr Belinski;
• 19:00 - Sankt-Peterburi Leonid Jakobsoni nimelise balletiteatri etendus "Spartak"/ Aram Hatšaturjan/ koreograaf Leonid Jakobson;
• 21:00 - Liteinõi teatri etendus "Isad ja pojad"/ Brian Frill/ Ivan Turgenev/ režissöör-lavastaja Sergei Morozov.

Ootame kõiki 19. augustil Äkkekülasse perepeole! Tulge ise, võtke oma pere kaasa, ärge ka sõpru unustage!


Sergei Rõmar
SA Narva Linna Arendus
sergei.rymar@gmail.com

Tagasi

eelmine järgmine