Narva linn


Kalender > 22.09.2017

Tagasi

"Narva - Eesti sügispealinn" avakontsert "Kesköö ooper / Midnight Opera"

22.09.2017, Kell 18:00
Geneva keskus, Võidu 2
kultuur@narva.ee

Narva linnavalitsus ja Studioillusion esitlevad unikaalset ooperiprojekti - "Midnight Opera".

22.septembril saab Narva taas Eesti sügispealinnaks. Selle sündmuse jaoks on kavandatud rohkearvuliselt kultuurisündmuseid, mis kestavad kuni 21. detsembrini. Esimene sündmus on "Midnight Opera". Seda erakordset projekti näidatakse Narvas ja Eestis esmakordselt.

"Midnight Opera" on  teater välja sirutatud käe kaugusel, interaktiivne ooper, kus iga vaataja võib mistahes hetkel sattuda kaasa haaratuna teatraalsesse tegevusse.

Maria teatri solistid laulavad otse vaatajate ees, purustades kõik ooperile omased stereotüübid ning muutes klassikalise teose esitamise unustamatuks kaasahaaravaks šõuks.

Kontserdil astuvad ülesse Maria teatri solistid Anastasia Maksimova, Veronika Sergijenja, Dmitri Koleuško ja bass Lev Elgart, Narva linna sümfooniaorkestri saatel maestro Anatoli Štšura juhatamisel.

Programmis kõlavad aariad, duetid, stseenid P. Tšaikovski, G. Bizet’, G. Puccini, W.A. Mozarti, G. Verdi populaarsetest ooperitest. "MIDNIGHT OPERA" ei ole kontsert klaveri saatel! See on terviklik värviküllane muusikaline ja teatraliseeritud tegevus, kuhu on kaasatud kõik kohalviibijad!

Õhtu kulminatsiooniks saab ooperilahing, omanäoline "muusikaline raund" kahe solisti vahel, kus artistid võistlevad lauldes otse, ilma mikrofonideta! Vaatajad aga astuvad üles kohtunike rollis ja otsustavad võitja saatuse üle.

Kontaktid:

Dmitri Vergun
tel 3599121
dmitri.vergun@narva.ee

Mihhail Slavski
tel 6865339
info@studio-illusion.com
www.studio-illusion.com

Tagasi

eelmine järgmine