Narva linn


Kalender > 01.07.2017

Tagasi

Heategevuslik tantsuline zumba-maraton "Tantsides unistuse poole!"

01.07.2017, Kell 18:00
Narva-Jõesuu, Noorus Spaa hotelli sisehoov (*5 €)
Anna Markova, tel 58588468

1. juulil 2017. aastal toimub Narva-Jõesuus heategevuslik tantsuline zumba-maraton, millest saavad osa võtta kõik soovijad. Kogu osalustasudest kogutud summa läheb Narvast pärit 10-aastasele Matvei Serednitskile - tema suureks unistuseks on osalemine ratastoolitantsu võistlusel.

Heategevuslik kahetunnine tantsumaraton algab 1. juulil kell 18:00 Noorus Spa Hotelli sisehoovis. Õhtut täidavad meeleolukad latiino rütmid ja kuumad zumba-tantsud Narva, Kohtla-Järve, Vaivara ja Tallinna treenerite juhendamisel.

Osalema on oodatud kõik soovijad – zumba sammud ja liigutused on kergesti järgitavad ning eelkõige on see fantastilise emotsionaalse laenguga treening, mida naudivad nii kogenud tantsijad, kui ka alustajad.

Registreerumine üritusele toimub kohapeal. Osalustasu on 5 eurot, kuid soovi korral saavad osalejad annetada ka suuremaid summasid. Pealtvaatajad ja kõik soovijad saavad samuti soovi korral anda oma panuse Matvei Serednitski unistuse elluviimiseks.

Matvei on BeU #SuperHumans liikumise kangelane, õpib liikumispuudega õpilaste klassis ning on väga korralik ja kohusetundlik õpilane. Tema vanem vend ja õde tegelevad spordiga ja isa on jalgpallitreener, seetõttu Matvei suhtub sporti kui tegevusse, mis on loomulikuks osaks iga inimese elus. Vanemad toetavad ja innustavad sellist suhtumist otsides uusi võimalusi ja vorme Matvei liikumisharrastuste arendamiseks. Matveil on mitu spordiala, kus ta enda arvates saaks hästi hakkama. Nähes kuivõrd Matvei keha talle ei allu võivad kõrvaltvaatajad skeptiliseks muutuda kuid Matvei on väga julge ja sihikindel noor. Talle meeldib jalgpall, ujumine, poks ning ta naudib jalgrattaga sõitmist ning jooksulindil kõndimist. Matvei suureks unistuseks on osalemine ratastoolitantsu võistlustel - aitame kaasa Matvei unistuse täitumisele!

Ürituse korraldajaks on Narva Zumba-fitness instruktorite tiim M&M Zumba. Üritust toetavad Noorus Spa Hotel, MyFitness, Meresuu Spa & Hotel, Narva-Jõesuu SPA & SANATOORIUM Coptercraft Creations, spordiklubi Motus, kohvik “Muna”, trükikoda Koit, Body & Soul Studio jt.

Ootame kõiki 1. juulil kell 18:00 Noorus Spa Hoteli sisehoovis (kehva ilma korral toimub üritus siseruumides). Tantsumaratoni osalejate vahel loositakse auhindu ürituse toetajate poolt.

Lisainfo:
Anna Markova
anette.ma@gmail.com
+372 58588468
www.facebook.com/events/138413330034660

Rohkem infot Matvei kohta fondi BeU #SuperHumans lehel:
www.beu-fund.com/matvey.

Tagasi

eelmine järgmine