Narva linn


Kalender > 20.06.2017

Tagasi

Eesti Akvarellistide Ühenduse näituse avamine

20.06.2017, Kell 16:30
Kunstigalerii, Vestervalli tn 21
tel 3599230, info@narvamuusem.ee

Teisipäeval, 20. juunil kell 16:30 avab Narva muuseumi kunstigaleriis Eesti Akvarellistide Ühendus (EAÜ) näituse AKVARELL 2017. Näituse nimetus ei piira tööde valmimisaega ainult käesoleva aastaga, pigem on selle taga soov näidata saavutusi ja tulemusi käesolevaks hetkeks.

Näituse korraldamine Narva muuseumi kunstigaleriis on Eesti Akvarellistide Ühendusele tõsine ülesanne. Narva linna aktiivse kunstieluga harjunud publikule on kindlasti huvipakkuv otsida erineva koolituse- ja kultuuritaustaga kunstnike loomingust võimalikke ühisjooni ning tuvastada ka erinevaid lähenemisnurki. EAÜ nägemus ja soov selle näituse koostamisel on olnud püüd pakkuda võimalikult laia ülevaadet ühenduse liikmete loomingus toimuvatest otsingutest. Ja leidmistest. Akvarellipigmendid ja vesi on küll kõigile kättesaadavad ning ühised, kuid alles nende omavahelise mängu mõistmisest võib sündida tähelepanu vääriv tulemus.

Parima valiku oma töödest on näitusele esitanud:
Virve Albri, Christel Allik, Kadri Bormeister, Marju Bormeister, Eve Ermann, Mariann Hakk, Elize Hiiop, Eero Ijavoinen, Kärt Karjatse, Aleks Kase, Eleny Kasemets, Pille Laub, Pille Lehis, Mati Leppik, Mall Mets, Sergei Minin, Ülle Meister, Rein Mägar, Naima Neidre, Tiiu Pallo-Vaik, Illimar Paul, Tuuli Puhvel, Lii Pähkel, Toomas Rein, Mari Roosvalt, Merje Rääbis, Külli Tael, TAKINADA, Anneliis Vabul, Kirill Vinterfrau, Epp Viires, Tiiu Übi, Marje Üksine.

EAÜ näitustele on tavaliselt lisaks liikmetele kutsutud osalema ka noori akvarellihuvilisi – loodame neist ühendusele järelkasvu ning enamasti on see idee end ka õigustanud. Nii ka seekord ja seepärast on lisatud täpsustus näituse nimetuses – laiendatud!

Näitus jääb avatuks 13. augustini.

Eestvedaja: Rein Mägar.

Info:
tel 3599230, info@narvamuuseum.ee.

Narva muuseum

20VI2017: Narva Muuseumi Kunstigaleriis Eesti Akvarellistide Ühenduse näitus

Tagasi

eelmine järgmine