Narva linn


Kalender > 27.05.2017

Tagasi

Suvehooaja avamine Narva promenaadil

27.05.2017, Kell 11:30
Dahlbergi lava juures
tel 3599275

Kava

27.05.2017. Suvehooaja avamine Narva promenaadil  ja üritus „Narva Maitsed“.

Ürituse juht Jevgeni Timoštšuk.

11.30 Kostümeeritud rongkäik Joaorust sadamani «Giraffe Royal» teatri juhtimisel

12.00 Suvehooaja Narva promenaadil  ja „Narva Maitsed“ toidulaada avamine.

12.20 Teater «Giraffe Royal», auhinnad parimate rongkäikuosalejatele

13.00 Meelelahutusprogramm. Teatri «Giraffe Royal» etteaste

13.30 Auhindade loosimine

13.45 Meelelahutusprogramm

15.00 Auhindade loosimine

15.30 Meelelahutusprogramm

https://www.facebook.com/NarvaPromenaad/

27. mail 12.00 – 15.00, Narva promenaadil, viiakse läbi kõige maitsvam laat aastas, kus kõige paremad restoranid ja kohvikud Narvas ja Narva – Jõesuus pakuvad oma toite.
Laat- degustatsioon  «Narva maitsed» viiakse läbi juba neljandat aastat järjest ja iga kord pakuvad restorani osalejad uusi ja erinevaid toite. Sellel aastal pakutakse laada külastajatele Dalbergi laval kõige parematelt piirkonna kokkadelt suurepäraseid sööke! Supike rupskitega Gleb Žeglovilt, jushka vanaisa Grišalt, Narva kala kört-supp, quishe kana- ja aedviljadega, kitse-toorjuustukreem rabarberimoosi ja sibulakaramelliga, käsitsi tehtud jäätis, pannkoogirull silmu ja toorjuustuga, võilille tempura ja palju muid, teisi huvitavaid sööke. Ametlik laada avamine toimub kell 12.00.
Laadal on esitletud 14 osalejat koos oma ainulaadsete menüüdega igale maitsele. Selleks, et valida endale meeldiv roog, tuleb külastajatel hankida laada territooriumi kassast pilet , mis maksab 2 eurot ja vahetada see maitsva portsu vastu. Osa piletist on pooleks tehtav ja on talongi eesmärgil, et võtta osa loosimisest, mis viiakse läbi Dalbergi laval, kell pool kaks ja kell kolm. Laada osalejad ja sponsorid annavad auhinnad üle. Võitjad saavad Narva ja Narva – Jõesuu hotellide majutuse ja protseduuride paketi, restoranide kinkekaardid, aga ka palju teisi suveniire ja kingitusi.
Igal tunnil on lastel võimalik osa saada meisterklassidest, kus noori kokki õpetatakse viinereid tainas, puuviljakorvikesi ja vahvliburgereid valmistama retsepti  Studio 56 järgi. Meisterklassist osa võtmine maksab ühe pileti. Muidugi võivad kõik noored kokad ise oma rooge proovida ja oma sõpradele ja lähedastele proovida anda!
Narva maitsete degustatsioon viiakse läbi ühel päeval piduliku suvehooaja avamisega promenaadil. Külalistel ei ole aega igavlemiseks. Kell 11.30 algab Joaorus karnevalirongkäik teatri «Kuninglik kaelkirjak» juhatusel. Teatri loominguga tuttavad juba teavad seda, et «Kuninglik kaelkirjak» on ilus ja värviline kostümeeritud šõu! Meelelahutuslikku programmi jätkab kontsert Dalbergi laval.
Veetke promenaadil täistihe päev koos oma pere ja sõpradega ning proovige Narva maitseid!

Tagasi

eelmine järgmine